REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Oblicza przyszłości w nowym pakiecie od BookRage: Verne, Oramus, Podrzucki

Po kwietniowej przerwie światło dzienne ujrzał nowy, dziewiętnasty już BookRage – pakiet e-booków, o którego cenie decyduje kupujący. Tym razem w zestawie noszącym nazwę "Oblicza przyszłości" znajdziemy książki autorstwa Juliusza Verne'a, Marka Oramusa, Michała Protasiuka oraz Wawrzyńca Podrzuckiego.

05.05.2015
9:28
Oblicza przyszłości w nowym pakiecie od BookRage: Verne, Oramus, Podrzucki
REKLAMA
REKLAMA

BookRage to fantastyczna inicjatywa oparta na prostym pomyśle - to kupujący decyduje, ile chce zapłacić za oferowane książki. W pakiecie "Oblicza przyszłości" jest ich sześć - cztery z nich możemy nabyć za dowolną kwotę, a dwie kolejne po przekroczeniu określonych progów. Pierwszy równa się aktualnej średniej wszystkich wpłat, drugi jest stały i wynosi 25 złotych. Co tym razem znajdziemy w pakiecie?

  • "Podróż do wnętrza Ziemi", Juliusz Verne
  • "Arsenał", Marek Oramus
  • "Struktura", Michał Protasiuk
  • Kompletna trylogia "Yggdrasil" Wawrzyńca Podrzuckiego, czyli: "Uśpione archiwum", "Kosmiczne ziarna" oraz "Mosty wszechzieleni"

Bez wątpienia dziewiętnasty wydany w ramach BookRage pakiet to nie lada gratka dla fanów science-fiction. Na szczególną uwagę zasługuje trylogia "Yggdrasil" Podrzuckiego, która wśród miłośników tego gatunku cieszy się sporym uznaniem. Warto odnotować, że organizatorzy poinformowali na swoim profilu na Facebooku, że prawdopodobnie inne dzieła tego autora pojawią się w kolejnych edycjach BookRage.

REKLAMA

Rozpoczęta wczoraj akcja jak zwykle potrwa aż dwa tygodnie. Na decyzję o zakupie macie więc czas do 18 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA