REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Nowy BookRage: świetne horrory na straszne czasy

Oto i jest - nowa edycja BookRage, czyli zestawu książek elektronicznych, za który możemy zapłacić tyle, ile chcemy. Tym razem organizatorzy umieścili w pakiecie e-booki z gatunku szeroko rozumianego horroru, obok których trudno przejść obojętnie.

02.11.2015
11:57
Nowy BookRage: świetne horrory na straszne czasy
REKLAMA
REKLAMA

Nowa odsłona BookRage została udostępniona w Halloween/Dziady, wybór tematu był więc sprawą dość oczywistą. Tym razem w pakiecie znalazło się siedem książek. Pięć z nich: "O nawiedzonych i nawiedzających" Edwarda Bulwera-Lyttona, "Ciemne siły" Stefana Grabińskiego, "W elektrycznym pentagramie" Williama Hodgsona, "Golema" Gustava Meyrinka (tę pozycję możecie również pobrać za darmo i legalnie ze strony Wolne Lektury) oraz "Wojnę świrów" Dawida Kaina i Kazimierza Kyrcza Jr. otrzymacie za wpłatę dowolnej wysokości. Jeżeli zdecydujecie się przekroczyć aktualną średnią (obecnie ok. 20 zł) w wasze ręce trafi też wydana w 2011 roku powieść Roberta Kirkmana i Jaya Bonansingi "Żywe Trupy. Narodziny gubernatora", opowiadająca o losach jednego z doskonale znanych fanom komiksów i serialu bohatera - Gubernatora, tyrana rządzącego Woodsbury.

bookrage horrory

Ostatnią, siódmą pozycję, odblokowuje wpłata w wysokości co najmniej 25 złotych. A jest nią przygotowany przez BookRage we współpracy z wydawnictwem SQN bogaty wybór esejów, listów i drobnych form literackich H. P. Lovecrafta, jednego z najważniejszych twórców horrorów w dziejach.

REKLAMA

Najnowszy pakiet BookRage to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników literatury grozy. Pierwsze polskie wydanie "O nawiedzonych i nawiedzających", świetna antologia prac Lovecrafta, dramat Grabińskiego, "Żywe Trupy" i świeża, bo opublikowana w 2014 roku, "Wojna świrów". Zdecydowanie warto sięgnąć po portfele.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA