REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Borussia kontra Szachtar, Manchester kontra Real - gdzie obejrzeć?

Wtorkowe emocje w Lidze Mistrzów już za kilka godzin, w związku z tym donosimy, gdzie można legalnie obejrzeć dzisiejsze mecze. 

05.03.2013
17:28
Borussia kontra Szachtar, Manchester kontra Real – gdzie obejrzeć?
REKLAMA
REKLAMA

Po remisie 2-2 w Doniecku, Borussia Dortmund podejmie Szachtar na swoim stadionie. Niemiecka drużyna jest bardzo mocno faworyzowana w polskich mediach ze względu na obecność aż trzech naszych rodaków w składzie. Obie ekipy są rewelacjami tegorocznej edycji Ligi Mistrzów ze względu na ofensywny styl gry i eksperci nie mają wątpliwości - zwycięzca tego pojedynku może zdrowo namieszać.

Mniej patriotyczna, ale za to prawdziwa uczta, czeka fanów futbolu, którzy wybiorą mecz w Manchesterze. Real-Manchester to jeden z wielkich klasyków, bo choć obie ekipy nie mierżą się ze sobą zbyt często (co jest atutem), to są to niewątpliwie dwie najlepsze drużyny ostatnich kilkunastu lat. Do tego dochodzą dodatkowe podteksty w postaci pojedynku dwóch największych trenerów współczesności - Sir Alexa Fergusona i samego Jose Mourinho. Smaczkiem jest także postać Cristiano Ronaldo, który mierzy się ze swoim dawnym klubem.

Obie transmisje możemy obejrzeć w telewizji:

Manchester United - Real Madryt, pocz. studia 20:00, pocz. meczu godz. 20:40 nPremium (HD)
Komentują: Bartosz Gleń i Wojciech Jagoda

REKLAMA

Borussia Dortmund - Szachtar Donieck, godz. 20:40 nSport (HD)
Komentują: Sergiusz Ryczel i Sławomir Chałaśkiewicz

Osoby, które nie posiadają dostępu do telewizji n, mogą legalnie obejrzeć mecze w internetowym serwisie Onetu. Taka przyjemność kosztować będzie od 5 do 9 złotych, w zależności od tego, na ile spotkań się skusimy. Niech wygra najlepszy!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA