REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Boulevard" - pierwszy zwiastun ostatniego filmu Robina Williamsa

Jest już pierwszy zwiastun "Boulevard" w reżyserii Dito Montiela - to ostatni film, w którym będzie można zobaczyć zmarłego przed dziesięcioma miesiącami Robina Williamsa.

19.06.2015
11:54
Boulevard - pierwszy zwiastun ostatniego filmu Robina Williamsa
REKLAMA
REKLAMA

"Boulevard" opowiada historię Nolana Macka (Williams), sześćdziesięciolatka wiodącego nudną i niesatysfakcjonującą egzystencję, którego los odmienia się, gdy poznaje on Leo (Roberto Aguire), męską prostytutkę. Spotkanie to staje się dla Nolana impulsem do zmiany swojego życia i wydobycia z ukrycia swojego prawdziwego "ja", dotąd skrzętnie skrywanego przed światem.

REKLAMA

W filmie wystąpią również Bob Odenkirk ("Better Call Saul", "Breaking Bad"), Giles Matthey ("True Blood", "Jobs") i Kathy Baker ("Wiek Adaline", "Edward Nożycoręki"). Autorem scenariusza jest Douglas Soesbe. "Boulevard" oficjalną premierę będzie miał w lipcu tego roku - wcześniej wyświetlany był na kilku festiwalach filmowych, m. in. Tribeca Film Festival i Seattle International Film Festival, gdzie spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem.

W sierpniu na ekrany amerykańskich kin wejdzie film "Czego dusza zapragnie", w którym Robin Williams podłożył głos jednemu z bohaterów - psu o imieniu Dennis.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA