REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube /
  3. Dzieje się
  4. Dramy /

Youtuberka ostrzegła widzów przed pijanymi kierowcami. Boxdel: to PR-owy strzał w kolano

Pola, nowa członkini Genzie, grupy Friza, podczas nagrywania filmu na YouTube spotkała się z nieprzyjemną sytuacją na drodze. Wsiadając do samochodu, by wykonać jedno z zadań, okazało się, że mężczyzna, który prowadzi pojazd, prawdopodobnie jest pijany. Youtuberka ostrzegła swoich widzów przed tego rodzaju sytuacjami, a do całej sytuacji odniósł się Boxdel, który zarzucił dziewczynie, że sama nie zrobiła tego, co zaleciła odbiorcom filmu.

17.05.2023
10:31
Youtuberka ostrzegła widzów przed pijanymi kierowcami. Boxdel: to PR-owy strzał w kolano
REKLAMA

Na kanale Aferki, prowadzonym przez Boxdela i Ulfika, gdzie komentują oni dramy ze świata internetu, pojawiła się opinia dotycząca zachowania Poli, która wsiadła do samochodu z najprawdopodobniej nietrzeźwym kierowcą. Filmik z niebezpieczną sytuacją pojawił się na kanale jednej z członkiń grupy Genzie, Kartonii. Uczestnicy mieli za zadanie przeżyć dzień za zero złotych, co oznaczało, że aby przemieścić się za darmo, musieli poprosić kogoś o podwózkę. Stopa postanowiła złapać Pola, która zorientowała się, że prawdopodobnie wsiadła do samochodu z pijanym kierowcą.

REKLAMA

Pola ostrzegła widzów przed nietrzeźwymi kierowcami

Wsiadając do samochodu, youtuberka przywitała się z kierowcą, po czym wywiązała się między nimi rozmowa, z której wynikało, że siedzący za kółkiem właściciel pojazdu jest pod wpływem alkoholu:

- Muszę sobie jechać kupić butelkę wina, bo już jest pusta.
- A pan pił teraz alkohol?
- Tak, bardzo.
- O, to wie pan, co, ja wysiądę.
- Jakbym był pijany, no to co?
- No to lepiej wtedy nie jechać z taką osobą.

Podczas edycji filmu dodana została wypowiedź Poli, która ostrzega widzów przed takimi sytuacjami na drodze, podkreślając, że będąc świadkiem prowadzenia pojazdu przez nietrzeźwego kierowcę, należy niezwłocznie skontaktować się z policją.

Sytuację nieprzychylnie skomentował Boxdel, który stwierdził, że dodanie tej informacji do filmu było PR-owym strzałem w kolano.

Pola na filmie Kartonii ostrzegła widzów przed nietrzeźwymi kierowcami

Boxdel stwierdził, że nie rozumie, dlaczego ta sytuacja została zawarta w materiale.

Prowadzący Aferek zaczęli dywagować, czy Pola rzeczywiście zadzwoniła na policję, czy może zadbała tylko o siebie. Boxdel założył z góry, że dziewczyna nie skontaktowała się z odpowiednimi organami, podkreślając, że nie rozumie, dlaczego ten konkretny fragment został umieszczony w filmie, gdyż to może zostać wspomniane w wywiadzie i użyte przeciwko niej.

Wiadomo, że nie zadzwoniła. Po ch*j to wrzucać do tego filmu? (...) Nie wiem, kto tam siedzi na PR-ze.

- skomentował Boxdel.
@loterki

Live na kanale aferki: https://www.youtube.com/live/cfbYExOcOo8?feature=share #boxdel#polat5m2#ulfik

♬ dźwięk oryginalny - Loterki
REKLAMA

Co zrobić w sytuacji, będąc świadkiem prowadzenia pojazdu przez nietrzeźwego kierowcę?

Przede wszystkim należy wysiąść z samochodu i niezwłocznie zadzwonić na policję, podając jak najwięcej szczegółów na temat kierowcy i pojazdu, którym się porusza (numer rejestracyjny, model, marka, kolor, a także lokalizację). Jeśli inny prowadzący pojazd zauważył wątpliwe zachowanie na drodze, w miarę możliwości powinien śledzić auto nietrzeźwego kierowcy i pozostać w kontakcie z dyspozytorem, by ułatwić organom ścigania zatrzymanie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA