REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio razem na planie Once Upon a Time in Hollywood. Jest pierwsze zdjęcie

Pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie z planu nowego filmu Quentina Tarantino. Wśród gwiazd występujących w produkcji znaleźli się Leonardo DiCaprio i Brad Pitt. Te trzy nazwiska same w sobie gwarantują, że będzie to bardzo ciekawe widowisko.

27.06.2018
18:46
brad pitt leonardo dicaprio quentin tarantino
REKLAMA
REKLAMA

Akcja Once Upon a Time in Hollywood dzieje się w południowej Kalifornii w drugiej połowie lat 60. ubiegłego wieku. Główni bohaterowie filmu to Rick Dalton i Cliff Booth. Pierwszy, grany przez Leonarda DiCaprio, to aktor. Drugi – w tej roli Brad Pitt –  jest jego dublerem w scenach kaskaderskim.

Razem próbują zdobyć sławę, wykorzystując do tego szokujące doniesienia o morderstwach Charlesa Mansona. A tak się składa, że Dalton jest… a raczej był sąsiadem Sharon Tate, najbardziej znanej ofiary przestępcy.

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio to nie jedyne gwiazdy Once Upon a Time in Hollywood. Quentin Tarantino przyciągnął masę znanych nazwisk.

REKLAMA

W filmie wystąpią, między innymi, Margot Robbie w roli Sharon Tate, Burt Reynolds, Dakota Fanning w roli współpracującej z Mansonem Lynette Frome, Al Pacino, Damian Lewies w roli Steve’a McQueena, Emile Hirsch, Timothy Olyphant, James Marsden a także – wyraźny ulubieniec Tarantino – Tim Roth.

Film ma mieć premierę 9 sierpnia przyszłego roku, a więc w 50. rocznicę zbrodni dokonanych przez Mansona i jego rodzinę. To dziewiąta produkcja w reżyserii Tarantino i ponoć ostatnia – reżyser już od pewnego czasu odgraża się, że wybiera się na emeryturę. To by tłumaczyło zainteresowanie aktorów tą produkcją – niewykluczone, że to ostatnia okazja, by współpracować z tym znanym i niezwykle charakterystycznym filmowcem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA