REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Brad Pitt w dwóch filmach wojennych. W jednym wystąpi z Marion Cotillard

Po "Furii" przyjdzie nam jeszcze okazja, by zobaczyć Brada Pitta w wojennych produkcjach. Na horyzoncie są już dwa filmy, które traktowały będą o tej samej tematyce. Jeden z nich będzie satyrą, drugi szpiegowskim dreszczowcem.

09.06.2015
9:54
Brad Pitt w dwóch filmach wojennych. W jednym wystąpi z Marion Cotillard
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy z nich, "War Machine", jest produkcją Netfliksa. Brad Pitt będzie zarówno producentem filmu (ten oprócz platformy zagości też w kinach), a także jego główną gwiazdą. Scenariusz do "War Machine" inspirowany jest książką, opowiadającą o losach generała Stanleya A. McChrystala. Autorem publikacji jest Michael Hastings, a jej tytuł brzmi "The Operators: The Wild and Terrifying Inside Story of America’s War in Afghanistan". McChrystal był odpowiedzialny na strategie działania wojsk amerykańskich w trakcie ataków terrorystycznych 11 września. Kilka lat później został dowódcą wojsk podczas wojny w Afganistanie. "War Machine" ma pokazać prawdę o prowadzeniu działań militarnych na tym obszarze. Reżyserem filmu będzie David Michôd, a zdjęcia rozpoczną się już w sierpniu tego roku. Film zadebiutuje na ekranach w roku 2016.

REKLAMA
marion cotillard

Niedługo po "War Machine" zobaczymy Pitta w innym filmie związanym z tematyką wojenną. Aktor wystąpi w szpiegowskim dreszczowcu rozgrywającym się w czasach II wojny światowej. W produkcji, której tytuł jeszcze nie jest znany, partnerować mu będzie Marion Cotillard. Za scenariusz do filmu odpowiedzialny jest Steven Knight, a jego reżyserem będzie Robert Zemeckis. Zdjęcia mają rozpocząć się na początku przyszłego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA