REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Brangelina w jednym filmie. Jest teaser produkcji "By the Sea"

Ostatni raz Angelinę Jolie i Brada Pitta w jednym filmie widzieliśmy dziesięć lat temu. Była to produkcja nakręcona przez Douga Limana o tytule "Mr. & Mrs. Smith". W tym roku przyjdzie nam ponownie zobaczyć ich razem na ekranie. Jolie i Pitt znani w mediach pod pseudonimem Brangelina zagrają razem w dramacie "By the Sea".

07.08.2015
10:21
Brangelina w jednym filmie. Jest teaser produkcji "By the Sea"
REKLAMA
REKLAMA

Do Sieci trafił teaser filmu "By the Sea". Obraz reżyserowany jest przez odtwórczynię kobiecej roli głównej, Angelinę Jolie. Aktorka jest także autorką scenariusza. Fabuła produkcji opowiada o losie Rolanda (Brad Pitt), który jest pisarzem i Vanessy (Angelina Jolie), jego żony. Akcja rozgrywa się w latach 70. ubiegłego wieku, we Francji.

REKLAMA

"By the Sea" ma być dramatem i jednocześnie romansem. Będzie opowieścią o trudnym związku między dwojgiem ludzi. Jak widać na powyższym teaserze, możemy spodziewać się skandali, emocji, kłótni i równie spektakularnych chwil wzajemnego pogodzenia. Zapowiada się naprawdę niezłe kino.

Oprócz Angeliny Jolie i Brada Pitta w filmie zobaczymy Mélanie Laurent, Nielsa Arestrupa i Richarda Bohringera. Jego światowa premiera została zaplanowana na listopad tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA