REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale

Uniwersum Breaking Bad powiększa się. Twórca serialu rozpoczyna prace nad filmem

Jeśli stęskniliście się za Breaking Bad, ta wiadomość z pewnością was ucieszy. Vince Gilligan, twórca serii, właśnie rozpoczyna prace nad filmem osadzonym w świecie Waltera H. White’a.

07.11.2018
10:31
Breaking Bad film
REKLAMA
REKLAMA

Breaking Bad w ciągu sześciu lat i pięciu sezonów zyskał status produkcji kultowej. Był to jednocześnie jeden z większych sukcesów stacji AMC. I chociaż serial zakończył się w 2013 roku, wciąż cieszy się sporą popularnością i przyciąga do siebie kolejnych widzów. Nie gorzej radzi sobie jego spin-off, Zadzwoń do Saula, który pojawił się na ekranach telewizorów w 2015 roku. Aktualnie spin-off liczy sobie 4 sezony, a piąty zapowiedziany jest na przyszły rok.

Można zatem powiedzieć, że uniwersum Breaking Bad ma stabilną pozycję w telewizji, czego potwierdzeniem jest także najnowsza wiadomość o rozpoczęciu zaawansowanych prac nad filmem.

Nie wiemy jeszcze kto miałby zagrać w produkcji, o czym dokładnie miałaby ona opowiadać, ani nawet kiedy miałaby być osadzona - czy miałaby charakter prequela lub spin-offu oryginalnej serii. Nie jest pewne także, czy film trafi na antenę AMC, czy może twórcy celują w premierę kinową.

Breaking Bad film - start zdjęć jeszcze w tym roku.

REKLAMA

Na tę chwilę wiemy, że Vince Gilligan jest scenarzystą i producentem wykonawczym tego tworu. Jak donosi Albuquerque Journal, można także z dużą dozą pewności potwierdzić, że zdjęcia do filmu rozpoczną się w połowie listopada tego roku i potrwają do połowy lutego przyszłego roku. Dodatkowo roboczy tytuł produkcji ma brzmieć Greenbrier. W sieci krążą również spekulacje, jakoby fabuła filmu miała opowiadać o porwanym mężczyźnie i jego próbach odzyskania wolności.

Aby umilić sobie oczekiwanie na kolejne informacje o spodziewanym filmie, już teraz możecie obejrzeć wszystkie pięć sezonów Breaking Bad na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA