REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Zdjęcia do filmu „Breaking Bad” zakończone? Sekret zdradził aktor grający Saula Goodmana

„Breaking Bad” wciąż jest uważany za jeden z najlepszych i najbardziej przełomowych seriali w historii współczesnej telewizji. Fani od dawna czekali na ogłoszenie kontynuacji, ale najwyraźniej dali się zwieść. Bo według gwiazdora „Breaking Bad” i „Zadzwoń do Saula” zdjęcia do filmu już się skończyły.

23.08.2019
9:29
breaking bad zdjęcia
REKLAMA
REKLAMA

O niemijającej popularności i wysokiej jakości „Breaking Bad” najlepiej świadczy fakt, że dzieło stacji AMC nadaj króluje w ocenach widzów IMDb i Filmweba spośród wszystkich seriali kryminalnych. To po prostu świetna produkcja, która w udany sposób łączyła wątki sensacyjne, dramatyczne i komediowe. A dzięki bardzo interesującym portretom bohaterów, na stałe zapisała się w historii popkultury. Dlatego nie dziwi nikogo, że głosy domagające się nowego dzieła z Walterem Whitem, Jessim Pinkmanem czy Saulem Goodmanem pojawiły się niemal od razu po zakończeniu nadawania „Breaking Bad”.

Twórcy po części spełnili te prośby, dając widzom w 2015 roku spin-off „Zadzwoń do Saula”. Serial doczekał się pozytywnych ocen od fanów i krytyków, ale niektórym to nie wystarczyło. Aż w końcu ogłoszono, że powstanie pełnometrażowy film o dalszych losach bohaterów. Wywołało to w niektórych członkach Rozrywka.Blog pewne obawy (zważywszy na zakończenie pierwotnego dzieła i los Waltera), ale widzowie na całym świecie oszaleli ze szczęścia. Powróciła „walteromania”, którą aktorzy Bryan Cranston i Aaron Paul niestety nieelegancko wykorzystali do promowania marki alkoholu.

Wygląda jednak na to, że w międzyczasie ostro pracowali nad filmem. Skąd to przypuszczenie? Bo podobno już skończyli fazę zdjęć.

breaking bad zdjęcia class="wp-image-316392"

Informacje na ten temat zdradził Bob Odenkirk, który gra główną rolę w „Zadzwoń do Saula”. Aktor w niedawnej rozmowie z portalem Hollywood Reporter opowiedział o 5. sezonie spin-offa, losach swojego bohatera, a także zapowiedzianym na przyszły rok filmie. Okazało się, że ma kilka niespodzianek w zanadrzu:

REKLAMA

W 5. serii wszystko dookoła Saula będzie się palić. Trochę podobnie jak w „Breaking Bad”, gdzie start też był dosyć powolny, ale po wjeździe na szczyt kolejki górskiej zaczęły się olbrzymie emocje. Słyszałem tyle różnych rzeczy na temat nadchodzącego filmu. Nie mogę się doczekać, żeby go obejrzeć. Nie wiem co ludzie wiedzą, a czego nie wiedzą. Trochę trudno mi uwierzyć, że nie zdajecie sobie sprawy z zakończenia zdjęć. Zrobili to. Wiecie co mam na myśli? Jak utrzymać coś takiego w sekrecie? A im się to udało.

Sequel „Breaking Bad” ma zadebiutować w przyszłym roku na antenie AMC i platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA