REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Ucieknij od świątecznego stołu i sprawdź dzisiejsze nowości na Netfliksie

Boże Narodzenie kojarzy wam się z wypoczynkiem i ucztowaniem w gronie najbliższych? No cóż. Serwisy streamingowe wolnego nie mają. Właśnie dzisiaj na Netflix Polska pojawiło się kilka nowości, dla których chętnie wstaniecie od świątecznego stołu.

25.12.2020
9:00
netflix premiery piatek grudzien
REKLAMA
REKLAMA

Masz dość bożonarodzeniowego obżarstwa, bo chociaż ze względu na restrykcje trzeba było ograniczyć liczbę świątecznych gości, ale nikt nie wspominał o świątecznych daniach? Oto nadarzyła się idealna okazja, aby odejść od stołu i zrelaksować się przed komputerem bądź telewizorem. Na Netfliksie pojawiło się bowiem kilka ciekawych nowości.

Co obejrzeć między świątecznymi posiłkami na Netfliksie? Polecamy nowości:

Pozwólcie twórcom serialu przenieść się do czasów brytyjskiej regencji, wyjętych wprost z prozy Julii Quinn. Opowieść skupia się na losach potężnej tytułowej rodziny. Daphne szuka właśnie miłości swego życia. Nie jest to jednak łatwe zadanie, bo brat odrzuca wszystkich kandydatów, a do tego w popularnej gazecie pojawiają się oszczerstwa na temat najstarszej córki Bidgertonów. Już po tak krótkim opisie fabuły wiadomo, że należy spodziewać się błyskotliwej satyry na życie wyższych sfer, nie tylko podszytej dramatem, ale i doprawionej zdrową dawką eskapizmu.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Testament babci

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Prawda tak stara, że aż uchodzi za wyświechtany komunał. Co jednak począć, skoro jest tak wdzięcznym tematem na film? Główna bohaterka, czyli tytułowa babcia postanawia uporządkować swoje sprawy. Musi m.in. zdecydować, kto odziedziczy po niej dom. I to właśnie o nieruchomość wybuchają kłótnie wśród najbliższych, bo przecież każdy chciałby go zagarnąć dla siebie.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Wyznania morderców

Przed nami kolejne spotkanie z zabójcami. Fani true crime’ów mogą zacierać ręce, bo właśnie dzisiaj na Netfliksie pojawiły się nowe odcinki „Wyznań morderców”. W tym brytyjskim dokumencie najgroźniejsi mordercy siedzący w celi śmierci opowiadają o swoich zbrodniach. Czy może być lepszy sposób, żeby na chwilę uciec od przepełnionej kiczowatymi aniołkami i mikołajkami atmosfery?

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska – 25 grudnia 2020:

REKLAMA
  • Bridgertonowie
  • Testament babci
  • Wyznania morderców
  • Isa Pa with Feeling

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA