REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Muzyka

Bruce Springsteen pojawi się na Netfliksie i to z najlepszym show, jakie wykonał

W połowie grudnia do katalogu Netfliksa trafi Springsteen on Broadway - zapis wyjątkowego show legendy muzyki rockowej.

19.07.2018
12:23
springsteen
REKLAMA
REKLAMA

W październiku 2017 r. ruszyła seria koncertów akustycznych Bruce'a Springsteena w Walter Kerr Theatre na Broadwayu. Wyjątkowy występ legendy amerykańskiego rocka inspirowany jest jego bestsellerową autobiografią Born to Run.

Seria koncertów cieszyła się tak wielkim powodzeniem, że została trzykrotnie wydłużona. Pierwotnie miała trwać 8 tygodni. Ostatecznie zakończy się 15 grudnia 2018 r., z liczbą 236 występów.

Tego samego dnia na Netfliksie pojawi się nowy tytuł - Springsteen on Broadway. Produkcja ma przybliżyć widzom wyjątkową atmosferę show wyreżyserowanego i wykonanego przez Springsteena.

Cieszymy się, że Bruce Springsteen - mistrz storytellingu, humanista i głos wszystkich ludzi - pojawi się na Netfliksie ze swoim historycznym występem. To przełomowe doświadczenie przekracza granice teatru, koncertu i filmu. Naszym globalnym odbiorcom da intymne spojrzenie na jedną z największych ikon kulturowych naszych czasów - komentuje Ted Sarandos, główny specjalista ds. treści Netfliksa

Springsteenowi podczas występu towarzyszyła jego żona, Patti Scialfa.

REKLAMA

The Boss, bo tak mówią na Bruce'a, muzyczną karierę rozpoczął w latach 60. ubiegłego wieku. Na swoim koncie, oprócz nieśmiertelnych hitów takich jak Born in the U.S.A., ma 18 albumów studyjnych, 20 nagród Grammy i Oscara za piosenkę Streets of Philadelphia ze ścieżki dźwiękowej do filmu Philadelphia.

Springsteen on Broadway pojawi się na Netfliksie 15 grudnia 2018 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA