REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Brytyjski "Luther" doczeka się amerykańskiego remake'u

Serial kryminalny "Luther" - nadawany przez BBC One - zostanie "przejęty" przez Jankesów ze stacji Fox. Amerykańska stacja ma wyprodukować remake słynnego brytyjskiego serialu z Idrisem Elbą w roli głównej (inspektor John Luther). To nie pierwszy raz kiedy Amerykanie biorą się za remake zagranicznego serialu, tylko czy w przypadku "Luthera" ma to sens?

19.11.2014
10:36
Brytyjski „Luther” doczeka się amerykańskiego remake’u
REKLAMA

I tak i nie, bowiem za przeniesienie brytyjskiego serialu na nowy grunt ma być odpowiedzialny Neil Cross, który wyprodukował "Luthera" dla BBC. Producent zapowiedział, że oryginalna seria póki co kończy się na trzecim sezonie i nie ma planów na stworzenie kolejnego. Wiemy jak to jest z amerykańskimi remake'ami, ale z drugiej strony skoro Neil Cross wraca, to chyba możemy spodziewać się czegoś dobrego, prawda?

REKLAMA

Niestety Idris Elba nie powtórzy już swojej serialowej roli. Brytyjski aktor zamiast wcielić się w inspektora Luthera, będzie producentem wykonawczym serialu. Póki co nie wiadomo nic a propos filmowej adaptacji brytyjskiej produkcji. Zważywszy na fakt, że Fox wtrącił swoje trzy grosze, wydaje mi się, że fani będą musieli obejść się smakiem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA