REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Będzie 2. sezon serialu Brzydula i to jest świetna wiadomość. Scenariusz już powstaje

O tym powrocie mówiło się od kilku miesięcy, ale teraz dostaliśmy w końcu namacalny dowód. Julia Kamińska, odtwórczyni tytułowej postaci w serialu Brzydula, pokazała swoim fanom fragment scenariusza do 2. sezonu produkcji.

14.11.2018
13:57
brzydula tvn
REKLAMA
REKLAMA

Na razie nie wiadomo, o czym dokładnie miałby opowiadać nowy sezon Brzyduli. Piotr Jasek, odpowiedzialny za scenariusz do pierwszej części serialu i prywatnie partner Julii Kamińskiej, dostał zamówienie na stworzenie nowej historii. Prace nad scenariuszem już trwają, a serialowa Brzydula, czyli Ula Cieplak, podzieliła się na swoim koncie na Instagramie zdjęciem skryptu. Jak możemy z niego wyczytać, akcja 1. odcinka ma się odgrywać w firmie Febo&Dobrzański.

Jest szansa na to, że w kontynuacji Brzyduli zobaczymy i Julię Kamińską, i Filipa Bobka, który wcielił się w Marka Dobrzańskiego, wybranka Uli i prezesa firmy modowej.

Informacje nie są potwierdzone, choć aktorzy, np. Bobek, wyrazili zainteresowanie powrotem na plan. Na razie jednak nie wiemy, kiedy miałyby ruszyć zdjęcia, ani tym bardziej kiedy serial miałby mieć swoją premierę. Nie jest pewne także, czy nowy sezon zamówiła stacja TVN i czy to tam obejrzymy kolejne odcinki produkcji.

REKLAMA

Przypomnijmy, że Brzydula, to polski serial TVN, który powstał na zagranicznej licencji (format realizowany był zresztą w wielu krajach na świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych). Jego emisja trwała w latach 2008 i 2009. I to wciąż jeden z najlepszych seriali wspomnianej stacji, jaki powstał. Zabawne dialogi (przysłowia według Violetty Kubasińskiej!), dowcipy sytuacyjne i pewna świeżość, jaką wniosły do serialu wówczas nowe twarze, zagwarantowały jej sukces. Do dziś miło wspominam seanse z Brzydulą. Mam nadzieję, że 2. sezon rzeczywiście dojdzie do skutku i uda się to zrobić tak dobrze jak za pierwszym razem.

Aktualnie Brzydula emitowana jest na antenie TVN7. Serial możemy także oglądać w Playerze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA