REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale /
  4. VOD

„Było sobie życie” na Netfliksie. Francuski serial animowany trafi do biblioteki jeszcze w tym miesiącu

„Było sobie życie” to słynna seria edukacyjnych animacji Alberta Barille’a, stworzona dla francuskiego kanału France 3. Produkcja z 1987 emitowana była w polskiej telewizji już po roku od premiery, a następnie pojawiała się przez lata na różnych kanałach ogólnodostępnych i tematycznych.

01.10.2019
17:27
Bylo sobie życie - Netflix
REKLAMA
REKLAMA

26-odcinkowa seria w humorystyczny i przystępny sposób opowiada o działaniu ludzkiego organizmu, gdy wraz z bohaterami, m.in. profesorem Globusem, Wredniakiem, Siłaczem czy Globiną, udajemy się w podróż po różnych układach znajdujących się w ludzkim ciele.

Serial był jedną z części serii „Było sobie…”, na którą składało się łącznie siedem odsłon. Pierwsza, „Był sobie człowiek”, opowiadała o historii ludzkości i ujrzała światło dzienne już w 1978 roku. Nieco później pojawiła się także produkcja „Był sobie kosmos” - o eksploracji przestrzeni kosmicznej czy „Były sobie Ameryki”, skupiające się na historii Ameryki Północnej i Południowej. Z całej serii najpopularniejsze stało się chyba jednak „Było sobie życie”, które dotykało tematyki bliskiej każdemu z nas - funkcjonowania ludzkiego ciała.

Teraz produkcja zawita na platformę streamingową Netflix.

Pojawienie się serialu na Netfliksie to także dobra okazja do pokazania jej młodszemu rodzeństwu, bądź własnym dzieciom, jak i możliwość wyruszenia w nostalgiczną podróż do przeszłości i przypomnienia sobie najważniejszych informacji o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu. Zabawa gwarantowana!

REKLAMA
Było sobie życie ląduje na Netflix class="wp-image-328115"

„Było sobie życie” trafi na platformę Netflix już 15 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA