REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Stacja Canal+ przygotowała świetną promocję na premierę 2. sezonu Belfra

Drugi sezon Belfra startuje już w niedzielę, 22 października o 21:30. Z tej okazji platforma nc+ odkoduje swoja pasma dla wszystkich widzów - także tych, którzy nie mają wykupionych abonamentów.

19.10.2017
11:19
Belfer 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Promocja rozpocznie się o 17:00. Przyjrzyjmy się więc, co obejrzymy na antenie Canal+.

Odkodowane Canal+ — co zobaczymy?

  • 17:05 - Making Of Blefer. Sezon 2 - dokument o tworzeniu serialu,
  • 17:35 - mecz LOTTO Ekstraklasy, Wisła Kraków - Legią Warszawa - tego starcia chyba nie trzeba reklamować,
  • 20:00 - Liga+ Extra - magazyn poświęcony polskiej lidze piłkarskiej,
  • 21:30 - Belfer 2 - pierwszy odcinek 2. sezonu.

Rozkład niedzielnej jazdy zapowiada się wyśmienicie!

Zwłaszcza, że Belfer to jeden z najbardziej chwalonych polskich seriali ostatnich lat, który zdobył statuetkę na Orłach 2017. Maciej Stuhr gra w nim nauczyciela, który oprócz zająć edukacyjnych bierze na swoją głowę również zagadki kryminalne.

Fabuła drugiej części przenosi akcję do Wrocławia. Pojawi się wielu nowych bohaterów, a sam sezon ma być zdecydowanie bardziej mroczny niż poprzedni. Tym razem tytułowy belfer wyląduje w prywatnej szkole, gdzie będzie musiał się dowiedzieć, o co chodzi z zaginięciami nastolatków, które stały się zmorą miasta i liceum.

REKLAMA

Oprócz Macieja Stuhra na srebrnym ekranie zobaczymy wiele polskich gwiazd. W serialu pojawią się: Michalina Łabacz, Zofia Wichłacz, Eliza Rycembel, Bartosz Sak, Damian Kret, Adrian Zaremba, Jakub Gąsowski, Stanisław Linowski, Maja Szopa, Paulina Walendziak, Monika Roszko i Aleksander Sosiński.

Za reżyserię odpowiadają Krzysztof Łukaszewicz (Karbala, Lincz) oraz Maciej Bochniak (Disco Polo). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA