1. Rozrywka
  2. TV

CANAL+ wkracza do gry z ofertą sportową. Piłka nożna, NBA i wiele innych

Lokowanie produktu: CANAL+

Nieważne, czy uwielbiasz piłkę nożną, NBA czy ligę żużlową. Jako miłośnik sportu zasługujesz na dostęp do ulubionych form rywalizacji w najlepszej cenie - to się rozumie samo przez się. Z radością informuję, że z bezkonkurencyjną ofertą dla kibiców wystartowało właśnie CANAL+!

15.09.2022
12:15
canal plus spor oferta viaplay piłka nożna liga mistrzów

Trwa 31. sezon Ligi Mistrzów UEFA. Robert Lewandowski w nowych barwach zmierzył się ze swoją starą drużyną - czy można wyobrazić sobie bardziej emocjonujące spotkanie? A przed nami jeszcze sporo potyczek. Jak poradzi sobie nasz rodak w nowym klubie? Kto zapisze się złotymi zgłoskami w historii tych rozgrywek? Wszyscy zapaleńcy Ligi Mistrzów (i piłki nożnej w ogóle) powinni wyświadczyć sobie przysługę i zdecydować się na ofertę zapewniającą dostęp do rozgrywek w najlepszej możliwej cenie.

Z odsieczą śpieszy CANAL+ ze swoją nową ofertą, przeznaczoną zresztą nie tylko dla miłośników piłki nożnej, lecz także sportu i rywalizacji w szerszym tych słów znaczeniu. Przejdźmy do rzeczy.

13 września CANAL+ zaprezentował zupełnie nowe promocje i oferty dla abonentów oferty satelitarnej. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do oferty operatora nareszcie włączono pakiety z dostępem do serwisu Viaplay, do którego dostęp bez dodatkowych opłat zyskają abonenci, którzy zdecydują się na skorzystanie z paczki SPORT zawierającej m.in. kanały CANAL+, Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports. Oczywiście z oferty Viaplay będą mogli skorzystać również posiadacze innych ofert z pakietem CANAL+ w cenie 19 zł/mies. (pierwszy miesiąc za 0 zł).

Co znajdziecie w paczce SPORT? Uwaga, trochę tego jest:

Paczka gwarantuje dostęp do kanałów CANAL+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium, gdzie transmitowane są rozgrywki PKO BP Ekstraklasy (CANAL+), Premier League (2 czołowe mecze w kolejce na antenach CANAL+ przez trzy kolejne sezony), La Liga Santander (CANAL+ i Eleven Sports), UBER Eats Ligue 1 (CANAL+ i Eleven Sports), NBA (CANAL+), PGE Ekstraligi (CANAL+ i Eleven Sports), eWinner 1. Ligi Żużlowej (CANAL+), turniejów cyklu WTA Tour (CANAL+), meczów Serie A TIM (Eleven Sports) oraz rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA na kanałach Polsat Sport Premium.

Co więcej, od teraz miłośnicy sportu, którzy zdecydują się na tę paczkę, zyskają również dostęp do aplikacji streamingowej Viaplay, w której zobaczą kolejne emocjonujące wydarzenia na żywo, w tym m.in. wszystkie mecze Premier League, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji UEFA, gale sztuk walki MMA, w tym KSW czy rozgrywki hokeja na lodzie NHL.

Do tego doliczmy unikalną ofertę Viaplay, obejmującą nagradzane produkcje Viaplay Originals, hollywoodzkie filmy i seriale oraz treści dla dzieci. Będzie można z niej skorzystać na wszystkich urządzeniach: telewizorach, komputerach, telefonach i tabletach, urządzeniach streamingowych i konsolach do gier.

13 września do oferty CANAL+ wprowadzono również nowy dekoder 4K DualBOX+, który zastąpi nieprodukowany już dekoder 4K UltraBOX+.

W dużym skrócie - dlaczego warto się skusić?

  • Wszystko w jednym! Za 60 zł miesięcznie za ofertę z paczką SPORT dostajecie 63 kanały TV z praktycznie każdą sportową konkurencją na rynku. Co więcej, szybka decyzja gwarantuje uniknięcie droższej opłaty w przyszłości - lada moment dostęp do Viaplay będzie już korzystał 55 zł/mies., a skorzystanie z oferty już teraz gwarantuje niezmienność ceny przez 24 miesiące.
  • Możecie oglądać sport w fenomenalnej jakości 4K na nowym dekoderze - PKO BP Ekstraklasa, LaLiga z Robertem, wszystko z Eleven Sports 1 wiele innych, czego dusza zapragnie. Warto dodać, że na dekoderze wkrótce pojawi się też aplikacja Viaplay.

Chyba więcej dodawać nie trzeba. Z pełną ofertą możecie zapoznać się tutaj - w sklepie CANAL+.

Zdjęcie główne: Shutterstock/Nanashiz

Lokowanie produktu: CANAL+
Najnowsze
Zobacz komentarze