REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Captain America: Civil War – reklama Super Bowl pokazuje nowe, ciekawe ujęcia

Najgłośniejszą premierą 2016 roku w komiksowym świecie Marvel Studios jest oczywiście Captain America: Civil War, potocznie nazywany Avengerami 2.5. Z okazji Super Bowl wytwórnia zaprezentowała reklamę nadchodzącego filmu, na której widać wiele ciekawych, zupełnie nowych ujęć.

08.02.2016
9:16
Captain America: Civil War – reklama z okazji Super Bowl
REKLAMA
REKLAMA

Przede wszystkim – nieco niedoceniony Ant-Man otrzyma zupełnie nowy strój, nawiązujący do współczesności. Przypominam, że poprzedni uniform „najbardziej normalnego bohatera Marvela” pamiętał czasy Zimnej Wojny, najlepsze lata mając już dawno za sobą.

Ant-Man w Captain America: Civil War przypomina mi nieco postacie z serii Power Rangers.

Super-bohater stojący w rzędzie z resztą drużyny Kapitana Ameryki wygląda na siłą wyrwanego z japońskiego planu zdjęciowego. Z kolei po stronie Iron-Mana nareszcie możemy zobaczyć Czarną Panterę, na nieco dłużej niż zaledwie ułamek sekundy. Przyznam, że jestem niezwykle ciekaw tej postaci. Na ten moment wygląda naprawdę rewelacyjnie. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jakiego charakteru i stylu nadali jej producenci.

Captain America Civil War 2 class="wp-image-59473"
Captain America Civil War class="wp-image-59472"
REKLAMA

Nowa reklama Captain America: Civil War to również kolejne krople paliwa dla konfliktu między dwoma drużynami herosów. Widzimy, że Zimowy Żołnierz nie ma żadnych oporów, aby strzelić Tony’emu Starkowi prosto w twarz. Jak widać kilka sekund później, Iron Man również wydaje się być mocno zdeterminowany, aby to jego racje były tymi na wierzchu. Nowa reklama potwierdza ponadto obecność Visiona, który również zagościł na ekranie.

Niestety, zabrakło tego najciekawszego, debiutującego w filmowym uniwersum Marvela super-bohatera. Mowa oczywiście o nowej, nastoletniej wersji Spider-Mana. Opierając się na plotkach, młody Peter Parker ma być związany z Tony’m Starkiem, którego będzie uważał za swojego guru. Zarówno, jeżeli chodzi o wiedzę i technologie, jak również całą tę sprawę z ratowaniem świata. Nie zdziwię się, jeżeli z czasem Parker podda w wątpliwość metody działania Iron Mana i przejdzie na stronę Kapitana Ameryki. Właśnie tak było w komiksach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA