REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Captain America: Civil War doczekało się drugiego zwiastuna. Na nim – nowy Spider-Man!

Potwierdziły się plotki, jakoby drugi pełen zwiastun filmu Captain America: Civil War miał pokazywać zupełnie nowego Spider-Mana, granego przez Toma Hollanda.

10.03.2016
18:49
Captain America: Civil War trailer 2 - oto nowy Spider-Man!
REKLAMA
REKLAMA

Captain America: Civil War trailer 2 zadebiutował w sieci. Materiał reklamowy jest naprawdę dobry i pokazuje mnóstwo nowych ujęć. Jeżeli o mnie chodzi, zwiastun wydaje się być znacznie mroczniejszy i poważniejszy od pierwszego z kolei. No i ta otoczka mechanicznego, zimnowojennego Zimowego Żołnierza – rewelacja.

Głównym bohaterem Captain America: Civil War trailer 2 jest oczywiście Spider-Man

Ten pojawia się dopiero w ostatnich sekundach wideo. Potwierdziły się plotki, jakoby młodziutki Peter Parker przynajmniej początkowo należał do drużyny prowadzonej przez Iron Mana. Spider-Man pojawia się podczas wielkiej konfrontacji na terenie niemieckiego lotniska, jako „as z rękawa” mniejszej liczbowo drużyny Tony’ego Starka.

Muszę przyznać, że nie takiego kostiumu się spodziewałem. Nowy Spider-Man od Sony Pictures oraz Marvel Studios wygląda zaskakująco… klasycznie. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to nie finalny uniform Człowieka Pająka, a jedynie jego pośrednie stadium.  Mimo tego, wciąż jestem zaskoczony.

REKLAMA

Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jakie gadżety zostały upchnięte w czerwono-niebieski kostium. Zgaduję, że pracował nad nim sam Iron Man i możemy się spodziewać wielu niestandardowych rozwiązań. Pajęcza sieć to zapewne sam wierzchołek góry lodowej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA