REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Muzyka

A więc tak będzie wyglądało Carpool Karaoke w wersji od Apple'a

Apple wykorzystał niedzielne rozdanie nagród Grammy, by zaprezentować pierwszy zwiastun programu Carpool Karaoke, który trafi wkrótce do Apple Music. Tytuł brzmi znajomo? I słusznie, bo powinien.

13.02.2017
15:19
Carpool Karaoke: The Series
REKLAMA
REKLAMA

Carpool Karaoke był stałym elementem telewizyjnego The Late Late Show with James Corden. Pomysł na przerywnik programu był prosty i bardzo „telewizyjny”: zaprosić celebrytę, najlepiej znanego muzyka, do samochodu. Odpalić jego ulubione piosenki i razem z nim wyć do kamery.

Apple postanowił, że ten malutki format ma na tyle duży potencjał, że może istnieć pod własną marką. Odkupił do niego prawa od telewizji i tak powstał 16-odcinkowy Carpool Karaoke: The Series. Każdy z odcinków ma trwać pół godziny i oprócz wspólnego śpiewania w samochodzie ma zawierać również wywiady z zaproszonymi gośćmi.

Carpool Karaoke: The Series – jest pierwszy zwiastun!

REKLAMA

Program, tak jak poprzednio, poprowadzi James Corden, ale też pojawią się odcinki, w których gospodarzem będzie ktoś zupełnie inny, taki jak Will Smith, John Legend i Arianna Grande. Do samochodu wsiądą wspólnie, między innymi, Shaquille O’Neal i John Cena czy Metallica i Billy Eichner. Zobaczymy też Alicię Keys, Setha MacFarlane’a, Chelsea Handler, Blake’a Sheltona czy Michaela Strahana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA