REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Dokument HBO o zmarłych Carrie Fisher i jej matce Debbie Reynolds z pierwszym zwiastunem

HBO szykuje materiał o zmarłych pod koniec minionego roku aktorkach Carrie Fisher i Debbie Reynolds. Dokument trafi do sieci już za kilka dni, a teraz można obejrzeć jego pierwszy zwiastun.

04.01.2017
16:00
carrie fisher
REKLAMA
REKLAMA

Carrie Fisher zapamiętana przede wszystkim jako odtwórczyni roli księżniczki Lei z Gwiezdnych wojen zmarła w wyniku zawału serca pod koniec minionego roku. Po tym wydarzeniu świat musiał pożegnać też jej matkę, Debbie Reynolds, która dostała wylewu podczas przygotowań do pogrzebu swojej córki.

Wyjątkową relację obu pań uczci dokument wyprodukowany przez HBO.

Za kilka dni wyemitowany zostanie materiał stacji HBO poświęcony obu aktorkom. Film zatytułowany Brights Lights otrzymał właśnie pierwszy zwiastun, który można już obejrzeć w sieci. Dokument poświęcony Carrie Fisher i Debbie Reynolds skupi się nie na twórczości obu aktorek, a wyjątkowej relacji matki z córką.

Chociaż Bright Lights zostanie wyemitowane niecały miesiąc po śmierci obu aktorek, to materiał nakręcony został w 2014 i 2015 roku. Z początku HBO nie spieszyło się z jego emisją - zaplanowana była na marzec - ale zdecydowano się ją przyspieszyć. Dokument będzie można zobaczyć już 7 stycznia.

Carrie Fisher: "Jestem najlepszą przyjaciółką swojej matki"

Relacjom z matką Carrie Fisher poświęciła sporo swojej twórczości za życia. Postać Debbie Reynolds przewija się często w autobiograficznych książkach Fisher. Bright Lights ma za zadanie pokazać kulisy relacji pomiędzy "członkami hollywodzkiej rodziny królewskiej".

W zwiastunie widzimy m.in. jak Fisher wnosi do domu zakupy i żartuje z telefonu z klapką należącego do matki. Widzimy scenki, w których obie kobiety przymierzają ubrania i dzielą się niewybrednymi komentarzami. W materiale pojawia się też brat Carrie, czyli Todd Fisher.

REKLAMA

Rodzeństwo martwi się stanem zdrowia swojej matki, a Carrie zauważa, że ona "nie ma już 35 lat". To dość smutne w kontekście tego, że z perspektywy czasu wiemy, że Reynolds przeżyła córkę o te kilka dni.

Bright Light ma trwać 94 minuty, a za reżyserię odpowiadają Alexis Bloom i Fisher Stevens.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA