REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serial animowany "Castlevania" następcą "Adventure Time"?

Popularna i uwielbiana przez rzesze fanów seria gier wideo "Castlevania" może wreszcie doczekać się ekranizacji w formie serialu animowanego. 

29.12.2016
14:16
Serial animowany Castlevania następcą Adventure Time?
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza gra z serii "Castlevania" ukazała się w 1987 roku, wydana na konsolę NES - była to utrzymana w gotyckim, mrocznym klimacie platformówka, opowiadająca o Simonie, który mierzy się z lordem Draculą i jego sługami. Od tego czasu światło dzienne ujrzało przeszło dwadzieścia tytułów należących do tego cyklu, dostępne między innymi na NES-a, SNES-a, Gameboya, Wii, ale także Playstation, Xboksa i PC. "Castlevania" przez wielu graczy uznawana jest za serię kultową, która już dawno temu powinna ewoluować i zostać zekranizowana. Wydaje się, że wreszcie są na to szanse.

REKLAMA
castlevania class="wp-image-77722"

Fred Seibert, producent wykonawczy kreskówki "Adventure Time", wyznał, że pracuje obecnie nad nowym serialem animowanym. Nie przyznał otwarcie, jaki będzie jego tytuł, ale zdradził, że oparty jest na słynnej serii gier wideo, do której prawa nabył już dekadę temu i którą cechuje duża brutalność. Zdaniem wielu komentatorów - chodzi właśnie o "Castlevanię". Sugeruje się, że produkcja ta trafi na antenę po zakończeniu "Adventure Time", co nastąpi w 2018 roku, po emisji dziewiątego sezonu. Czy tak będzie, i czy istotnie będzie to "Castlevania" - przekonamy się, miejmy nadzieję, niebawem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA