REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Niepokojąco roztańczone koty w zwiastunie filmu „Cats”. W obsadzie Taylor Swift i Idris Elba

W sieci pojawił się zwiastun filmu „Cats”, kolejnej wersji słynnego musicalu. W obsadzie same gwiazdy, m.in. Taylor Swift i Jennifer Hudson.

19.07.2019
10:33
cats zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Filmowa wersja musicalu skomponowanego przez Andrew Lloyda Webbera pojawi się w kinach jeszcze w tym roku. Twórcom udało się zebrać świetną obsadę, a zwiastun od strony wizualnej robi dobre wrażenie. Jednak stojące na dwóch tylnych łapach animowane koty z nienaturalnie wklejonymi ludzkimi twarzami wyglądają najdelikatniej mówiąc… niepokojąco.

„Cats” - zwiastun:

Zwiastun jest kompilacją kilku scen z tańczącymi i śpiewającymi kotami w rolach głównych. Słyszymy także głos Jennifer Hudson, która wcieli się w rolę Grizabelli.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Judi Dench, Idris Elba, Jennifer Hudson, Taylor Swift, James Corden, Jason Derulo, Rebel Wilson oraz Ian McKellen. Reżyserem widowiska jest Tom Hooper.

REKLAMA

Musical „Koty” został skomponowany przez Andrew Lloyda Webbera na początku lat osiemdziesiątych XX wieku. Libretto powstało bazie wierszy T.S. Eliota, głównie z tomiku „Old Possum's Book of Practical Cats”. „Koty” to jeden z najbardziej dochodowych i najdłużej wystawianych musicali w historii gatunku.

Premiera filmu „Cats” zaplanowana jest na 20 grudnia 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA