REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Celebrity Deathmatch" powróci na antenę MTV

Szykuje się powrót jednego z najbardziej rozpoznawalnych programów MTV z lat dziewięćdziesiątych. Stacja zamówiła właśnie pilotażowy odcinek "Celebrity Deathmatch" - animowanej parodii wrestlingu, w której udział biorą gwiazdy świata rozrywki i show-biznesu.

15.04.2015
9:48
Celebrity Deathmatch powróci na antenę MTV
REKLAMA
REKLAMA

"Celebrity Deathmatch" (w Polsce znane także jako "Zapasy na śmierć i życie") doczekało się jak dotąd 93 odcinków, podzielonych na sześć sezonów. Cztery pierwsze emitowane były w latach 1998-2002, dwie kolejne były efektem próby odświeżenia formuły w 2006 roku. Próby nie do końca udanej, bo już w 2007 program ponownie zniknął z anteny.

REKLAMA

Czy ponowny powrót "Celebrity Deathmatch" do MTV okaże się sukcesem? Włodarze stacji przekonują, że tak. Mają za nim stać Eric Fogel, twórca oryginalnego programu, który będzie odpowiedzialny za produkcję jego nowej wersji, oraz duży nacisk położony na promocję w mediach społecznościowych. Całe odcinki lub przynajmniej ich obszerne fragmenty będą dostępne online, uzupełnione o godzinne "wojny Twitterowe" ("Twitter wars") - MTV niestety nie sprecyzowało czym dokładnie one będą.

Wulgarny i obsceniczny show, w którym plastelinowi celebryci toczą brutalne pojedynki miał swego czasu wierne grono widzów. Biorące udział w walkach w "Celebrity Deathmatch" pary często były dobierane na podstawie rzeczywistych osobistych konfliktów - na arenie postaci mogły rozstrzygnąć spór raz na zawsze (starcia na ogół kończyły się śmiercią jednego z uczestników). Jeśli MTV odświeży formułę tego programu ze smakiem, to zapewne nie będzie narzekać na oglądalność. Choć osobiście wolałbym wersję aktorską.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA