REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Celine Dion ma problemy zdrowotne. Artystka musiała odwołać koncerty

Celine Dion miała wrócić do koncertowania już na początku przyszłego tygodnia.

20.10.2021
16:03
celine dion
REKLAMA

Celin Dion, kanadyjska gwiazda i ulubiona artystka prawdopodobnie większości mam świata, miał zaśpiewać w szalonym Las Vegas już 5 listopada. Niestety, jak poinformowali jej przedstawiciele, kanadyjska piosenkarka zmaga się z ostrymi i nagłymi skurczami mięśni, które uniemożliwiają jej koncertowanie.

REKLAMA

Jestem zrozpaczona. Ja i mój zespół pracowaliśmy nad tym nowym występem osiem miesięcy. Nie mam słów, żeby powiedzieć, jak mi smutno, że nie zaczniemy koncertować w listopadzie - wyznała Celine Dion w komunikacie skierowanym do swoich miłośników.

Artystka przeprosiła z całego serca fanów i wszystkich, którzy byli zaangażowani w organizację koncertów, dodała jednak, że musi się teraz skupić na swoim zdrowiu, żeby móc wrócić na scenę tak szybko, jak to tylko możliwe.

Celine Dion - koncerty w Polsce na razie nie są zagrożone.

Polskim fanom artystki pozostaje mocno trzymać kciuki za jej szybki powrót do zdrowia. Piosenkarka ma się pojawić a naszym kraju na dwóch koncertach w ramach Courage World Tour już w przyszłym roku. Oba występy były już dwukrotnie przekładane z powodu pandemii. Bilety na nie są jeszcze dostępne, a koncerty na razie mają nie być zagrożone.

Celine Dion Courage World Tour w Polsce:

REKLAMA
  • 18 czerwca w Łodzi (Atlas Arena)
  • 19 czerwca w Krakowie (Tauron Arena)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA