REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

CeZik i Sting śpiewający "razem"? Takie rzeczy tylko na polskim YouTube

Tęskniliście za CeZikiem? Jeśli tak, to natychmiastowo powinniście zapoznać się z nowym kawałkiem Wóda to śmierć, czyli muzyczną aprobatą picia przezroczystego trunku mimo jego szkodliwości. Co ciekawe, do polskiego artysty dołączyła brytyjska gwiazda, współzałożyciel The Police, czyli Sting.

29.12.2014
21:37
CeZik i Sting śpiewający „razem”? Takie rzeczy tylko na polskim YouTube
REKLAMA
REKLAMA

CeZik długo kazał na siebie czekać. Spragnieni jego twórczości fani, musieli przez jedenaście miesięcy obejść się smakiem. Na kanale KlejNuty nic się nie działo odkąd światło dzienne ujrzała Kiełbasa Nietłusta będąca parodią niezwykle (ekhm) oryginalnej piosenki Rolowanie od Nataszy Urbańskiej. CeZik jednak postanowił celować trochę wyżej i swoja muzyczną ironią trafił w polskie dziedzictwo narodowe - picie wódki. Multiinstrumentalista posiłkował się przy tym talentem Stinga. Bo dlaczego nie, prawda? Brytyjczyk jednak miał jednaj trochę odmienne zdanie co do (nie)picia wódki niż CeZik.

REKLAMA

A tak zupełnie na poważnie, to materiał polskiego youtubera jest przerobionym występem na żywo Stinga, który wykonywał "Shape of My Heart". CeZik bardzo umiejętnie "włożył" Stingowi odpowiednie słowa w odpowiednim czasie. Szkoda tylko, że tak dużo czasu zajęło to wspólne "nagrywanie" artystów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA