REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Dr House powróci w nowym serialu. Hulu zmówiło dwa sezony serii "Chance" z Hugh Lauriem

Hugh Laurie to popularny brytyjski aktor, głównie znany z roli Doktora House w serialu "Dr House". Odtwórca słynnej postaci powróci na srebrny ekran w nowej produkcji, gdzie również zagra główną rolę. Hugh Laurie wcieli się w Eldona Chance'a, neuropsychiatrę, tytułowego bohatera serialu "Chance".

07.01.2016
15:55
Dr House powróci w nowym serialu. Hulu zmówiło dwa sezony serii "Chance" z Hugh Lauriem
REKLAMA
REKLAMA

Laurie poruszać się będzie więc w podobnym obszarze, choć "Chance" ma być thrillerem. Hulu zamówiło już dwa sezony serialu, które łącznie zawierać będą 20 odcinków. "Chance" oparty jest na książce Kema Nunna o tym samym tytule. Powieść jest psychologicznym thrillerem, który skupia się na osobie sądowego neuropsyhiatry, Eldona Chance'a. Ten zostaje zamieszany w niebezpieczne i pełne przemocy wydarzenia oraz korupcyjny półświatek, którego wcale nie chce być częścią. W serialu poznamy osobiste i zawodowe życie mężczyzny, jego problemy z rodziną, a także samym sobą. Akcja serialu rozgrywać się będzie w San Francisco.

REKLAMA
Hugh Laurie jako doktor House class="wp-image-58172"
Hugh Laurie jako doktor House

Twórcami serialu są autor książki, Kem Nunn oraz Alexandra Cunningham. Nunn jest także producentem wykonawczym serii. Data premiery "Chance" nie jest jeszcze znana. Nie wiadomo także, kto będzie partnerował Hugh Lauriemu w produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA