REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jeszcze więcej akcji i Charlize Theron w nowym zwiastunie „The Old Guard”. Film zadebiutuje na Netfliksie w lipcu

W „The Old Guard” nie zabraknie widowiskowej akcji, dylematów jakie niesie ze sobą nieśmiertelność i zabójczej Charlize Theron. Netflix właśnie opublikował nowy zwiastun filmu, którego premiera będzie miała miejsce już niedługo.

02.07.2020
16:23
The Old Guard zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Pod koniec maja Netflix pokazał pierwszy trailer „The Old Guard”, w którym bohaterowie filmu między licznymi walkami rozmawiali o swojej długowieczności, udowadniając, że w równym stopniu co błogosławieństwem, jest ona przekleństwem. W nowym zwiastunie wątki związane z nieśmiertelnością schodzą na drugi plan, a do obejrzenia produkcji ma zachęcić widowiskowa akcja. Dowiemy się też nieco więcej o postaciach i usłyszymy kilka one-linerów.

Nowy zwiastun „The Old Guard” pokazuje, że podczas seansu na pewno nie będziemy się nudzić.

Potwierdza to nawet sam oficjalny opis fabuły:

Pod dowództwem wojowniczki imieniem Andy (Charlize Theron), sekretna grupa najemników, których nic nie jest w stanie zabić, od stuleci walczyła o bezpieczeństwo śmiertelnego świata. Ale kiedy cały zespół zostaje zwerbowany do podjęcia nagłej misji, niesamowite zdolności jego członków zostają odkryte przez wroga. Andy i Nil, która właśnie dołączyła do szeregów grupy, muszą pomóc wyeliminować zagrożenie i stawić czoła tym, którzy za wszelką cenę chcą zawładnąć ich mocą i zbić na tym fortunę.

Film jest oparty na komiksie Grega Rucki, który odpowiada również za scenariusz produkcji. Można więc oczekiwać, że „The Old Guard” będzie wierne oryginałowi. Za kamerą stanęła natomiast Gina Maria Prince, czyli reżyserka m.in. „Miłości i koszykówki” i „W świetle jupiterów”. Z pewnością nie zabraknie więc autentyzmu i dużego nacisku na zarysowanie relacji między bohaterami.

Prócz Charlize Theron na ekranie zobaczymy wiele znanych twarzy.

REKLAMA

W filmie występują bowiem m.in.: Kiki Layne („Gdyby ulica Beale umiała mówić”), Marwan Kenzari („Aladyn”), Luca Marinelli („Wielkie piękno”), Harry Melling (seria „Harry Potter”), Van Veronica Ngo („Bright”), Matthias Schoenaerts („Czerwona jaskółka”) i Chiwetel Ejiofor („Zniewolony - 12 Years a Slave”, „Tenet”).

Premiera „The Old Guard” już 10 lipca 2020 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA