REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Chcesz obejrzeć polski film science-fiction? Wesprzyj twórców na Kickstarter.com

Natalia Iyudin, polska reżyserka, działająca w Stanach Zjednoczonych chce nakręcić film. Film nazywać ma się "The Garden" i ma być futurystycznym obrazem, w którym główną bohaterką będzie balerina. Tytułowy Ogród nie jest miejscem przyjaznym i takim, w którym ktoś z nas czułby się dobrze i umiałby się odnaleźć. Zresztą rok 2089, którego rzeczywistość ma być przedstawiona w filmie też jest czasem, którego chyba nie chcielibyśmy dożyć. 

28.11.2014
13:50
Chcesz obejrzeć polski film science-fiction? Wesprzyj twórców na Kickstarter.com
REKLAMA
REKLAMA

Świat z "The Garden" to miejsce pełne robotów i ingerencji w ludzką tożsamość. Trzynastoletnia baletnica, Luc, trafia do Ogrodu, który jest zamkniętym obozem. Tam ma zostać poddana zabiegowi, który sprawi, że zostanie "zintegrowana" ze sztuczną inteligencją. Dziewczyna nie chce pozwolić, aby jej przemiana doszła do skutku - jedynym jej marzeniem jest móc tańczyć i być wolną. Pewnego dnia Luc spotyka robota o imieniu Azul. Czy znajomość z nie-człowiekiem odmieni jej patrzenie na świat?

"The Garden" ma być filmem krótkometrażowym. W produkcję oprócz Natali Iyudin zaangażowani są m. in. Dmitry Iyudin (scenarzysta), Marta Harasymowicz (producentka) czy Bartek Kulas (dyrektor efektów specjalnych). Grupa twórców chce uzbierać kwotę blisko 12 tys. dolarów. Na razie na koncie mają niespełna 2 tys., ale do końca trwania akcji zostało prawie 40 dni (zbiórka skończy się 15 stycznia 2015 roku).

Trailer produkcji wygląda bardzo profesjonalnie i całkiem interesująco. Jeśli chcecie wesprzeć projekt, zajrzyjcie TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA