REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

To już koniec przygód Sabriny. Netflix kasuje serial i zapowiada, że 4. sezon serialu będzie ostatnim spotkaniem z czarownicą

Serial „Chilling Adventures of Sabrina” dobiega końca. Netflix właśnie poinformował, że nadchodzący 4. sezon, który zadebiutuje na platformie jeszcze w tym roku, będzie zarazem ostatnią odsłoną przygód młodej czarownicy.

09.07.2020
8:49
chilling adventures of Sabrina netflix ostatni 4 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Netflix właśnie poinformował, że nadchodzący, 4. sezon serialu „Chilling Adventures of Sabrina” będzie jednocześnie ostatnim spotkaniem z nastoletnią czarownicą:

Praca nad „Chilling Adventures of Sabrina” była niesamowitym zaszczytem od pierwszego dnia. Obsada, na czele z Kiernan jako uwielbianą przez wszystkich nastoletnią czarownicą, była absolutną radością. Jestem niezmiernie wdzięczny ekipie, która włożyła tyle miłości w ten projekt

— mówi twórca serialu o Sabrinie, Roberto Aguirre-Sacasa.

Jestem również wdzięczny naszym partnerom z Netfliksa, Warner Bros., Berlanti Television i Archie Comics za możliwość opowiedzenia tej historii. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy zobaczą czwarty sezon.

— dodaje producent.

4. część „Chilling Adventures of Sabrina”: co nas czeka w finałowym sezonie?

Ostatni sezon „Chilling Adventures of Sabrina”, produkcji bazującej na serii komiksów Archie Comics, będzie liczyć osiem odcinków, a każdy z nich będzie czymś na kształt oddzielnego minihorroru. W czwartej części Greendale stanie się głównym polem walki między złem a dobrem. Sabat stoczy serię groźnych potyczek, a w sercu młodej Sabriny ponownie zagości Nick. Czy jednak dla tego uczucia nadal będzie szansa?

W 4. części serialu w tytułowej roli ponownie zobaczymy Kiernan Shipkę, a na planie towarzyszyć jej będą m.in. Miranda Otto, Richard Coyle, Ross Lynch, Lucy Davis, Chance Perdomo i Michelle Gomez. 

Finałowa odsłona „Chilling Adventures of Sabrina” zadebiutuje na Netfliksie jeszcze w tym roku.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA