REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Sabrina idzie do piekła. Nowy zwiastun 3. sezonu „Chilling Adventures of Sabrina”

Nowy zwiastun 3. sezonu serialu „Chilling Adventures of Sabrina” zapowiada kolejną porcję diabelnie dobrej zabawy. Po części dlatego, że akcja dosłownie zaprowadzi nas do bram Piekieł.

16.01.2020
18:28
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

Sabrina musi uratować swojego chłopaka, uwięzionego w Piekle. W tym celu weźmie udział w krwawej grze o tron Podziemia. Od wyniku tej potyczki mogą jednak zależeć nie tylko losy diabelskiego świata, ale i całej otaczającej bohaterów rzeczywistości. Ale bez presji.

Jestem najgorszym koszmarem diabła – słyszymy w słowach piosenki, która przewija się w nowym materiale promocyjnym.

Sabrina zdaje sobie sprawę, że jej misja będzie jeszcze trudniejsza niż dotychczas, dlatego prosi o pomoc swoich najlepszych przyjaciół. Czy z ich pomocą uda im się oswobodzić chłopaka, uwięzionego w podziemiach w wyniku dramatycznych wydarzeń finału poprzedniego sezonu? I czy Sabrina rzeczywiście zasiądzie na tronie piekieł?

Najnowszy zwiastun zapowiada kolejną porcję akcji oraz ciekawych rozwiązań wizualnych, które przykuwały naszą uwagę w dwóch poprzednich seriach. Zwiastun pokazuje, że dane będzie nam ujrzeć także nowe twarze dobrze znanych bohaterów, których działania i decyzje będą mogły nas zaskoczyć. Rozpocznie się walka o władzę, która przysporzy nam wielu różnorodnych emocji.

Najpierw Czyściec, teraz Piekło. Co będzie następne? Niebo? – śmieje się na zwiastunie jedna z bohaterek.

REKLAMA

Nic nie zapowiada, by rządy „Sabriny” miały się wkrótce zakończyć, więc taki kierunek rozwoju serialu wydaje się ciekawy. W tym tempie wyprawy do innych wymiarów staną się tu częstsze niż w serialu „Supernatural”, który obecnie emituje swój finałowy, 15. sezon.

3. sezon serialu „The Chilling Adventures of Sabrina” zadebiutuje na platformie Netflix już 24 stycznia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA