REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Chris Pratt nie tylko w "Strażnikach Galaktyki". Zagra też w innych filmach Marvela

Grana przez Chrisa Pratta postać Star-Lorda pojawi się w jeszcze przynajmniej czterech kolejnych filmach produkowanych przez Marvela. Tylko dwa z nich będą kontynuacją "Strażników Galaktyki" z 2014 roku.

20.05.2015
10:36
Chris Pratt nie tylko w Strażnikach Galaktyki. Zagra też w innych filmach Marvela
REKLAMA
REKLAMA

Oznacza to, że Star-Lorda będzie mogli zobaczyć w towarzystwie innych znanych bohaterów Marvela. Których? Tego nie wiadomo - tytuły widowisk, w których miałby wziąć udział Chris Pratt nie zostały ujawnione. Prawdopodobnie może chodzić o dwuczęściowe "Avengers: Infinity War Part". W grę wchodzą jeszcze "Captain Marvel" oraz "Inhumans".

guardians of the galaxy 2014
REKLAMA

Niezależnie od tego, na którą z tych produkcji padnie, Peter Quill aka Star-Lord najwcześniej na srebrnym ekranie pojawi się w 2017 roku - to właśnie wówczas premierę będzie miała druga część "Strażników Galaktyki". Obok Pratta wystąpią w niej między innymi Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel i Bradley Cooper. Reżyserem po raz kolejny będzie James Gunn.

Chris Pratt jest jednym z głównych bohaterów filmu "Jurassic World", który do polskich kin trafi już za niespełna miesiąc, 12 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA