REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Kolejny film Christophera Nolana trafi do kin w 2017 roku

Warner Bros. ujawniło datę premiery nowego filmu Christophera Nolana - projekt, o którym na razie niewiele wiadomo, ma trafić do kin 21 lipca 2017 roku. 

09.09.2015
10:03
Kolejny film Christophera Nolana trafi do kin w 2017 roku
REKLAMA
REKLAMA

Oznacza to, że nowe widowisko w reżyserii Christophera Nolana o zainteresowanie widzów rywalizować będzie z takimi filmami, jak między innymi kolejna część "Piratów z Karaibów", "War of the Planet of the Apes", "Pitch Perfect 3" i nowym "Spider-Manem", których premiery zapowiedziano mniej więcej na ten sam okres. Nazwisko Nolana i jego dotychczasowy dorobek z całą pewnością wystarczą, by przyciągnąć ludzi do kin i Warner Bros. może być spokojne o finansowy sukces tego projektu.

interstellar nolan
REKLAMA

O nowym filmie reżysera na razie nie wiadomo praktycznie nic, ponadto, że kilka tygodni temu twórca zakończył prace nad scenariuszem doń. Nie zdecydował się jednak zdradzić jakichkolwiek szczegółów na jego temat, zatem nie znany pozostaje nawet gatunek tego widowiska. Znając Nolana, pewne jest tylko to, że możemy się spodziewać dzieła dopracowanego i imponującego rozmachem.

Poprzednim projektem Christophera Nolana był "Interstellar" z ubiegłego roku, który zarobił przeszło 800 milionów dolarów. Reżyser ma na koncie również szereg innych kasowych przebojów, w tym "Trylogię Mrocznego Rycerza", "Incepcję" czy "Prestiż".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA