REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Joanna Chyłka powróci w listopadzie. Znamy datę premiery serialu „Chyłka - Kasacja” od TVN-u

Serial „Chyłka - Kasacja”, 2. sezon produkcji opartej na powieściach Remigiusza Mroza, zadebiutuje w połowie listopada. Czego możemy spodziewać się po kontynuacji?

15.10.2019
13:17
Joanna Chyłka powróci w listopadzie w serialu „Chyłka - Kasacja”
REKLAMA
REKLAMA

„Chyłka - Kasacja” to kontynuacja serialu „Chyłka - Zaginięcie”, który swoją premierę miał w grudniu 2018 roku na platformie player.pl. Główną bohaterką serii jest pracująca w kancelarii Żelazny & McVay adwokatka Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). Kobieta angażuje się w sprawę zaginięcia małej dziewczynki. Towarzyszy jej aplikant Kordian Oryński (Filip Pławiak).

2. sezon produkcji TVN-u skupi się na nowej sprawie – tym razem na tapecie pojawi się brutalne morderstwo. Główny oskarżony w sprawie to Piotr Langer Junior (Jakub Gierszał), syn wpływowego biznesmena, któremu bardzo zależy, by do sprawy została zaangażowana Chyłka.

„Chyłka - Kasacja” na player.pl od 15 listopada.

co obejrzeć w święta class="wp-image-236186"

W serialu „Chyłka - Kasacja” wystąpią: Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski, Jakub Gierszał, Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt, Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak. Reżyserem serialu jest Łukasz Palkowski. Autorami scenariusz Justyna Stefaniak oraz Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk.

REKLAMA

Pierwszy odcinek produkcji „Chyłka - Kasacja” ma pojawić się 15 listopada na platformie player.pl.

Dostęp do odcinka ma być bezpłatny. Kolejne (płatne) odcinki będą pojawiać się co tydzień. Na platformie znajdziecie też serię „Chyłka - Zaginięcie”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA