REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jest już zwiastun serialu „Chyłka – Zaginięcie”. Ekranizacja powieści Remigiusza Mroza coraz bliżej

Fani Remigiusza Mroza nie mogą narzekać. Nie dość, że pisarz ten co kilka miesięcy wydaje nowe powieści, to jeszcze – przynajmniej – jedna z nich pojawi się na małym ekranie.

18.12.2018
21:53
chyłka - zaginięcie tvn remigiusz mroz serial player
REKLAMA
REKLAMA

Remigiusz Mróz i TVN połączyli siły, a efekt ich pracy już niedługo będziemy mogli oglądać w formie serialu. Mowa oczywiście o produkcji „Chyłka – Zaginięcie”, która już 26 grudnia będzie miała swoją premierę.

Zwiastun serialu Chyłka – Zaginięcie:


„Chyłka – Zaginięcie” to serial kryminalny, w którym główną, tytułową rolę zagrała Magdalena Cielecka. Reżyserem produkcji jest Łukasz Palkowski, który na swoim koncie ma między innymi filmy Bogowie czy Najlepszy, ale też niezbyt udany serial Pułapka, o którym wielokrotnie pisaliśmy.

Na ekranie zobaczymy również Katarzynę Warnke, która wcieli się w znajomą głównej bohaterki. Angelika Szlezyngier odwiedza mecenas Chyłkę, aby prosić ją o pomoc w nietypowej sprawie. Jej trzyletnia córka zaginęła i nigdy nie została odnaleziona. Niestety, wszystkie dowody wskazują, że za porwaniem stoją... rodzice dziecka. Joanna Chyłka - mimo natłoku obowiązku - postanawia pomóc małżeństwu. Wsparcia udzieli jej nowy aplikant - Kordian Oryński, którego zagrał Filip Pławiak.

REKLAMA

Na ekranie pojawią się również: Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski i inni.

Serial „Chyłka – Zaginięcie” będzie można obejrzeć już 26 grudnia w serwisie Player.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA