REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Filmy /
  4. VOD
  5. Netflix

Młoda żołnierka walczy o pokój, a prawnik o sprawiedliwość. Sprawdzamy, co warto obejrzeć w weekend

I oto nadszedł weekend. Czekaliśmy na ten moment cały tydzień. Dzięki temu przez najbliższe dwa dni możemy wypoczywać korzystając z bogatej oferty serwisów streamingowych. A gdy już nam się znudzi, zawsze możemy przerzucić się na telewizję, gdzie znajdziemy mnóstwo znanych i lubianych hitów.

24.04.2021
9:00
co obejrzeć w weekend cień i kość
REKLAMA

Dwa dni słodkiego lenistwa najlepiej poświęcić na oglądanie nowości serwisów streamingowych. Na Netfliksie pojawił się już wyczekiwany serial science fiction i film, który z pewnością poprawi humor największemu smutasowi. Poza tym w telewizji nie brakuje znanych i lubianych filmów.

REKLAMA

Filmy, seriale, programy - podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Netflix lubi pod płaszczem różnych gatunków przemycać opowieści inicjacyjne. W serialowej adaptacji powieści Leigh Bardugo przychodzi nam śledzić losy Aliny Starkov, która tylko z pozoru jest szeregową żołnierką. Odkrywa w sobie moc, dzięki której może zakończyć rozdzierającą jej świat wojnę.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Powiedz kiedy

Potrzebujecie feel-good movie? Netflix przybywa z pomocą. Na platformie pojawiło się już „Powiedz kiedy”. Jest to opowieść o pracoholiku, który postanawia zmienić całe swoje życie. Zrywa z monotonią dnia codziennego, aby spełnić ostatnie życzenie dziadka i zwiedzić najsłynniejsze miejsca w stolicy Meksyku. Przy okazji musi również znaleźć miłość.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Ten dramat sądowy chwyci was za gardło i nie puści jeszcze długo po zakończeniu seansu. Twórcy przedstawiają walkę młodego i ambitnego prawnika o tytułową sprawiedliwość. Głównym bohaterem jest Bryan Stevenson, który po ukończeniu studiów na Harvardzie, zamiast przebierać w lukratywnych ofertach postanawia pojechać do Alabamy i wyciągnąć z więzienia niesłusznie skazanego za morderstwo Waltera. Przyjdzie mu zmierzyć się z całym rasistowskim systemem.

Film już dostępny na platformie HBO GO.

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: Quentina Tarantino flirtującego z blaxploitation „Jackie Brown” (Cinemax, 17:25), domknięcie trylogii niegrzecznych chłopców „Bad Boys for Life” (HBO, sobota 18:05), animowaną „Mulan” (Puls2, sobota 20:00) oraz napakowany akcją i opowiedziany z perspektywy pierwszej osoby „Hardcore Henry” (TV Puls, sobota 00:45).

REKLAMA

W niedzielę szczególnie polecamy: Jeana-Claude’a Van Damme’a w „Kickboxer” (TV4, niedziela 20:00), Dana Stevensa w „Gość” (ale kino+, niedziela 20:10) i walkę z żywymi trupami w rytmie rock&rolla „Zombieland: Kulki w łeb” (HBO2, niedziela 21:00).

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA