REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Mnóstwo fantastycznej akcji w pierwszej zapowiedzi serialu Netfliksa „Cień i kość”

Premiera serialu „Cień i kość” już w kwietniu, tymczasem Netflix udostępnił jego zapowiedź.

26.02.2021
16:56
Cień i kość. Zwiastun serialu fantasy platformy Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Netflix już jakiś czas temu zapowiedział adaptację bestsellerowych powieści Leigh Bardugo. Na pierwsze konkrety musieliśmy jednak trochę poczekać. Pod koniec stycznia 2021 roku platforma ujawniła datę premiery pierwszego sezonu „Cienia i kości”, a także pokazała pierwsze zdjęcia z nadchodzącej produkcji. Mogliśmy więc zobaczyć, jak mniej więcej będzie prezentował się tytuł na ekranie. Teraz, ponieważ premiera zbliża się wielkimi krokami, nadszedł czas na pierwszy teaser, który właściwie jest pełnoprawnym zwiastunem.Po udostępnionej zapowiedzi wideo możemy oczekiwać, że w serialu „Cień i kość” będzie się sporo działo.

Trailer kipi od widowiskowej akcji. Nie brakuje w nim scen batalistycznych. A jeśli zastanawiacie się, o co w tym wszystkim chodzi, z pomocą przybywa oficjalny opis fabuły:

Serial „Cień i kość”, na podstawie bestsellerowej serii powieści Leigh Bardugo o Uniwersum Griszów, jest osadzony w rozdartym wojną świecie, a jego główną bohaterką jest osierocona w dzieciństwie Alina Starkov, szeregowa żołnierka, która odkrywa w sobie nadzwyczajną moc mogącą być kluczem do wyzwolenia jej kraju. Ogromne zagrożenie ze strony Fałdy Cienia wisi nad krajem, a Alina zostaje odcięta od wszystkiego, co znała do tej pory, aby odbyć szkolenie wojskowe jako żołnierka elitarnej armii władających magią griszów. Opanowanie nowych zdolności przychodzi jej z trudem i stopniowo zdaje sobie sprawę, że sojusznicy i wrogowie są dwiema stronami tej samej monety i nic nie jest tym, na co wygląda w tym niezwykłym świecie. Toczy się konflikt między niebezpiecznymi przeciwnikami, wśród których znajduje się także szajka charyzmatycznych przestępców. Przetrwanie będzie wymagało czegoś więcej niż tylko magii.

REKLAMA

Netflix wyjątkowo często sięga po narracje, które stanowią połączenie fantasy i opowieści inicjacyjnej, a protagoniści odkrywają w nich swoje niezwykłe moce i poznają czekające ich przeznaczenie. Jak to wyszło tym razem? O tym przekonamy się za niecałe dwa miesiące.

Serial „Cień i kość” pojawi się na platformie Netflix 23 kwietnia 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA