REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Posłuchaj "'Circle Of The Noose", nieopublikowanego dotąd utworu Red Hot Chili Peppers z lat 90.

Red Hot Chili Peppers, kalifornijski zespół założony w 1983 roku ma na swoim koncie niemałą dyskografię, na którą składa się dziesięć albumów. Ostatni został opublikowany w 2011 roku i nosi tytuł "I'm With You". Jak się okazuje, mimo że w przeciągu ponad trzydziestu lat grupa nagrała całe mnóstwo utworów, nie wszystkie jeszcze słyszeliśmy. Ostatnio w Sieci pojawił się nieopublikowany dotąd kawałek zespołu, zatytułowany Circle Of The Noose.

04.02.2016
15:14
Posłuchaj "'Circle Of The Noose", nieopublikowanego dotąd utworu Red Hot Chili Peppers z lat 90.
REKLAMA
REKLAMA

Numer pochodzi z 1995 roku. Został nagrany wraz z Dave'em Navarro, który w latach 1993 - 1998 był jednym z członków Red Hot Chili Peppers. Navarro był gitarzystą zespołu, który zastąpił Johna Frusciante'a, poprzedniego muzyka związanego z Red Hot Chili Peppers. W 1998 artysta musiał się rozstać z zespołem, ponieważ jego uzależnienie od narkotyków uniemożliwiło mu dalszą współpracę z grupą.

Poniższy kawałek został nazwany przez gitarzystę jednym z najlepszych numerów, jakiego był częścią. Choć Circle Of The Noose brzmi całkiem nieźle, trudno go przyrównać do takich hitów Red Hot Chili Peppers jak Californication, Under The Bridge czy Can't Stop.

REKLAMA

Być może to nie ostatni nieopublikowany dotąd kawałek Red Hot Chili Peppers, jaki jeszcze usłyszymy. Na pewno kolejne utwory umiliłyby czas oczekiwania na kolejną płytę zespołu. Ta ma się ukazać w tym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA