REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Johnny Depp i morderstwo słynnego rapera. Zobacz zwiastun filmu City of Lies

Historia Notoriousa B.I.G. doczeka się ekranizacji. W filmie City of Lies sprawę śmierci rapera będzie badał detektyw, w którego wcieli się Johnny Depp. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji.

21.05.2018
21:55
City of Lies trailer
REKLAMA
REKLAMA

Notorious B.I.G., znany również jako Biggie Smalls, to jeden z najważniejszych raperów lat 90. Zaczynał od współpracy z Puff Daddym i nagrywania z Mary J. Blige, by w 1994 r. wypuścić debiutancki krążek Ready to Die. Rok później ukazał się Conspiracy, efekt działania z Junior M.A.F.I.A. Zdążył jeszcze nagrać album o proroczym tytule Life After Death, który trafił do sprzedaży kilkanaście dni po jego śmierci.

Nototious B.I.G. został zamordowany 9 marca 1997 r. w Los Angeles, pół roku po tym, jak w Mieście Aniołów zginął Tupac. Nieznany sprawca oddał strzały w kierunku samochodu rapera, czterokrotnie trafiając go w klatkę piersiową. Muzyk zmarł pół godziny później, a jego śmierć do dziś nie została w pełni wyjaśniona. Teraz widzowie będą mogli poznać szczegóły sprawy na kinowych ekranach.

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu City of Lies.

Produkcja skupi się na Russellu Poole’u, detektywie z policji Los Angeles, który zajmuje się sprawą od 20 lat. Mimo to daleko mu do znalezienia konkretnych odpowiedzi. Razem z dziennikarzem Jackiem Jacksonem próbują dotrzeć do faktów dotyczących zabójstwa rapera. Dlaczego, mimo dokładnych analiz, lata śledztwa nie przyniosły rezultatów?

City of Lies trailer class="wp-image-165466"

City of Lies zapowiadany jest jako thriller, który ma przedstawić historię z nowej perspektywy. Z trailera wynika, że zabójstwo będzie też wstępem do rozważań na temat korupcji i niesprawiedliwości wśród policji. Scenariusz oparto na książce LAbyrinth Randalla Sullivana.

City of Lies – kogo zobaczymy w filmie?

REKLAMA

Good Films i Miramax zadbały o bardzo ciekawą parę aktorów, którzy zagrają główne role. W Poole’a i Jacksona wcielą się bowiem odpowiednio Johnny Depp i Forest Whitaker. Taki dobór czołowych postaci pozwala mieć nadzieję na dobre kreacje. Ponadto w filmie wystąpią Neil Brown Jr., Dayton Callie czy Toby Huss. Reżyserem produkcji jest Brad Furman, odpowiedzialny m.in. za Prawnika z Lincolna.

Premierę City of Lies zaplanowano na 7 września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA