REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tajemnica, zbrodnia i agentka Starling w teaserze „Clarice” — serialowej kontynuacji „Milczenia owiec”

Premiera serialowego sequela „Milczenia owiec” coraz bliżej. Z tej okazji stacja CBS udostępniła pierwszy teaser nadchodzącej produkcji. „Clarice” skupia się na losach tytułowej agentki Starling, a jej akcja osadzona jest rok po wydarzeniach przedstawionych we wspomnianym filmie.

09.12.2020
13:43
clarice teaser serial milczenie owiec
REKLAMA
REKLAMA

„Milczenie owiec” jest najgłośniejszą i z pewnością najbardziej docenioną adaptacją prozy Thomasa Harrisa. Ten brutalny thriller zdobył pięć Oscarów w najważniejszych kategoriach (wcześniej oscarowego pokera zgarnęły tylko „Ich noce” i „Lot nad kukułczym gniazdem”). Film doczekał się sequela i dwóch prequeli. Za sprawą serialowego „Hannibala” mogliśmy też lepiej poznać charyzmatycznego kanibala. A teraz nadszedł czas, żebyśmy bliżej przyjrzeli się głównej bohaterce produkcji, która dzięki jego właśnie pomocy schwytała Buffallo Billa.

Pierwszy teaser „Clarice

Akcja serialowej kontynuacji „Milczenia owiec” osadzona jest rok po wydarzeniach przedstawionych w filmie. W „Clarice” poznamy losy tytułowej agentki, po jej powrocie do pracy w terenie. Znowu przyjdzie jej spotkać się z psychopatami i seksualnymi przestępcami. Co więcej, będzie też musiała stawić czoła biurokratom i politykom. Do tego, jak wynika z opisu fabuły, dowiemy się, czy owieczkom uda się w końcu zamilknąć. W sieci pojawił się krótki, ale klimatyczny teaser nadchodzącej produkcji:

W tytułowej roli Jodie Foster (a w „Hannibalu” w Starling wcieliła się Julianne Moore) zastępuje Rebecca Breeds, którą możecie kojarzyć z „The Originals”. Prócz niej w „Clarice” występują m.in.: Marnee Carpenter, Devyn Tyler, Michael Cudlitz, Lucca de Oliveira, Kal Penn czy Nick Sandow. Twórcami produkcji są Alex Kurtzman i Jenny Lumet.

REKLAMA

Serial ma składać się z 10 odcinków. Jego debiut zaplanowano na 11 lutego 2021 roku na kanale CBS i platformie CBS All Acess. Na tę chwilę nie wiadomo kiedy i gdzie pojawi się w Polsce, ani czy w ogóle to nastąpi.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA