REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Co łączy "Avengers: Age of Ultron" i Samsunga?

Co mogą mieć wspólnego ze sobą Avengers - grupa superbohaterów Marvela - z branżą tech? Wbrew pozorom naprawdę sporo. Wszystko za sprawą partnerstwa między Marvelem a południowokoreańską firmą. W "Avengers: Age of Ultron" obrońcy Ziemi będą używać urządzeń od Samsunga. Tony Stark powinien być zadowolony.

08.01.2015
11:09
Co łączy „Avengers: Age of Ultron” i Samsunga?
REKLAMA
REKLAMA

Fani filmów Marvela doskonale zdają sobie sprawę, że Tony Stark aka Iron Man (Robert Downey Jr.) opiera swoje superbohaterskie jestestwo na zaawansowanej technologii i zaprojektowanej przez siebie zbroi. To idealna okazja dla branży tech, aby zaistnieć w szerokim filmowym uniwersum Marvela (MCU). Samsung zwietrzył okazję w połowie 2014 roku i dzięki temu w "Avengers: Age of Ultron" bohaterowie będą nosić urządzenia od tej właśnie firmy. Tony Stark dostanie najwięcej, ponieważ będzie dzierżyć w swych dłoniach specjalnie zaprojektowany holograficzny smartfon ze skanerem odcisków palców - inspirowany przez Galaxy Note Edge. Cały zespół superherosów będzie za to wyposażony w smartwatche i komunikatory Bluetooth Samsunga.

REKLAMA
avengers plakat

Fani Avengers mogli podziwiać dzieła Samsunga podczas pokazu prasowego na CES (Consumer Electronic Show) w Las Vegas. Dla tych, którzy nie mieli tyle szczęścia w dostaniu się na imprezę CES pozostaje rzucenie okiem na zdjęcie wykonane przez użytkownika Twittera sharatibken. "Avengers: Age of Ultron" będzie mieć premierę 7 maja 2015 roku w Polsce.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA