REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Co ładni chłopcy robią na YouTube?

Na YouTube lubimy ładnych chłopców. Nic dziwnego, w końcu wolimy oglądać tych ładnych niż wgapiać się w ekran, na którym są brzydale. To oczywiście proste, bardzo obraźliwe i nie do końca zgodne z prawdą uogólnienie, bo kto wytłumaczy mi w takim razie ogromną popularność Niekrytego Krytyka, ale spójrzmy prawdzie w oczy - cieszy nas obcowanie z kimś estetycznym i wygląd ma ogromne znaczenie dla naszej percepcji. 

04.12.2014
17:12
Co ładni chłopcy robią na YouTube?
REKLAMA

Jest kilku ładnych chłopców na YouTube, którzy według raportu Sotrender, zwłaszcza w ostatnim miesiącu, zanotowali największy wzrost zainteresowania na swoich kanałach i zostali określeni najbardziej lubianymi youtuberami ze względu na wielość pozytywnych ocen. Co robią ładni chłopcy na YouTube i czy rzeczywiście nie da się ich nie lubić?

REKLAMA

reZigiusz

Rzeczywiście, gdybym cofnęła się o kilka lat i chodziła nadal do liceum, on najprawdopodobniej byłby najpopularniejszym chłopakiem w mojej szkole. Założę się o ponad milion jego subskrybentów, że ten 18-latek ma liczbę fanek porównywalną z tymi, które kochają Justina Biebera. Niestety, Remek ma dziewczynę, Martynę, i ona także występuje w jego filmikach. Na swoim kanale reZigiusz głównie skupia się na grach komputerowych, ale w miarę rozwijania swojej przestrzeni w Internecie, zaczął realizować także inne formy. Pojawia się więc format Q&A, trollowanie widzów na Omegle.com, filmiki z fan artami od widzów czy po prostu luźne odcinki vloga.

Mimo że nie jest to nijak powiązane z moimi zainteresowaniami i właściwie całość jest jednym wielkim misz-maszem, trudno nie polubić tego chłopaka, który już od ponad 4 lat tworzy i nagrywa w Sieci. Ogromną popularność reZigiusza nie uświadamiają tak naprawdę liczby jego fanów na Facebooku czy liczba subskrybentów. Spotkania z przypadkowymi osobami na Omegle.com stanowią doskonały dowód na to, że w pewnym przedziale wiekowym, głównie 12-18, reZigiusz jest ogromnie rozpoznawalny.

Polski Pingwin

Polski Pingwin to gamingowy kanał gościa, którego w Internecie możemy też spotkać pod pseudonimem Stuu (lub Stu). Stuu gra w gry, odpowiada na pytania widzów i generalnie wygłupia się przed kamerą. Zdarza się, że obaj ładni panowie, reZigiusz i Polski Pingwin występują razem. W pewnym sensie są nawet podobni. A na pewno podobna jest specyfika ich kanałów.

Na kanale Stuu (to jego kolejny kanał, poza Polskim Pingwinem) możemy znaleźć challenge, pranki, format Q&A, parodie jak i odcinki zwykłego vloga. Całkiem niedawno do nowego formatu Stuu dołączył inny youtuber, Ajgor Ignacy. Choć ten ostatni nie znalazł się w ostatnim raporcie Sotrender i o nim warto wspomnieć. Działalność Ajgora Ignacego jest czymś podobnym do tego, co kręcił KolorowyVlog, który robił to cóż... trochę wcześniej.

REKLAMA

Polski YouTube rozwija się w dość przewidywalną stronę. Oprócz ładnych chłopców nadal liczą się największe gwiazdy - AbstrachujeTV, Wardęga i (o zgrozo!) Niekryty Krytyk. Dobrze sprzedaje się więc humor, gry oraz... pieprzenie o wszystkim i niczym. Mimo że rzeczywiście zarówno reZigiusza jak i Polskiego Pingwina nie sposób nie lubić, bo obaj są bardzo sympatyczni rozczarowuje w raporcie Sotrender obecność tylko jednego kanału, z którego czasem można się czegoś dowiedzieć, jakim jest 5 Sposobów na... Panowie może nie są jak z journala, ale robią całkiem niezłą rzecz, którą przyjemnie się ogląda. Bzdura! Tak naprawdę liczy się tylko Minecraft... i ładni chłopcy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA