REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. TV
 3. Filmy /
 4. Seriale

Co nowego w HBO w listopadzie? Oscarowe hity i głośne seriale

Nadchodzi listopad, a wraz z nim nowości filmowe i serialowe od HBO. Sprawdźcie, co warto obejrzeć w nadchodzącym miesiącu.

22.10.2019
12:32
MCU box office
REKLAMA
REKLAMA

HBO nadchodzi z listopadowym programem. Jest tu trochę nowości, pojawiają się filmy, które nie tak dawno opuściły kina. Pamiętajmy jednak, że nie zawsze emitowane w linearnej telewizji tytuły pojawiają się w tym samym czasie w HBO GO. W przypadku seriali bywa tak, iż w serwisie streamingowym debiutują one wcześniej.

HBO – listopad: co warto obejrzeć?

Kapitan Marvel

disney filmy oceny class="wp-image-315594"

Pierwszy solowy film o superbohaterce Marvela. W „Kapitan Marvel” przeniesiemy się do lat 90. i zobaczymy, jak bohaterka, w którą wciela się Brie Larson, poradzi sobie z pewnym kosmicznym zagrożeniem. Nawet jeśli obraz się wam nie podobał (bo opinie na jego temat były podzielone), to warto go znać, choćby z tego powodu, iż łączy się z innymi tytułami z filmowej stajni Marvela – tu wystarczy wspomnieć „Spider-Man: Daleko od domu” czy - w szczególności - „ Avengers: Koniec gry”.

„Kapitan Marvel” już 3 listopada w HBO.

Green Book

Oscar Green Book class="wp-image-257977"

Historia o drobnym cwaniaczku, który dostał pracę jako szofer wysublimowanego muzyka, została obsypana nagrodami i wyróżnieniami. Wystarczy wspomnieć, że Mahershala Ali otrzymał Oscara dla Najlepszego aktora drugoplanowego, a sam obraz zgarnął statuetki za Najlepszy film i Najlepszy scenariusz oryginalny. Ponadto Viggo Mortensen był nominowany w kategorii Najlepszy aktor pierwszoplanowy.

„Green Book” zadebiutuje w HBO 24 listopada.

Mroczne materie

 class="wp-image-306037"

Serial jest wynikiem współpracy BBC i HBO. Jest to adaptacja serii powieści Philipa Pullmana o tym samym tytule. Fabuła opowie o dziewczynce (w tej roli Dafne Keen), która żyje w jednym z równoległych do naszego światów. Po zniknięciu przyjaciela bohaterka spróbuje go odnaleźć. Jeśli nie przekonuje was jeszcze kooperacja dwóch stacji, które znane są z doskonałych seriali, to dodam, iż na ekranie zobaczymy między innymi Ruth Wilson i Jamesa McAvoya – teraz lepiej?

„Mroczne materie” pojawią się w już 5 listopada o 3:00 nad ranem.

REKLAMA

HBO w listopadzie – co jeszcze warto obejrzeć?

 • Szukając Alaski, odc. 1 - 1 listopada, kolejne w piątki, HBO
 • Mroczne materie, odc. 1 5 listopada o 3:00 rano, powtórka tego samego dnia o 20:10,HBO
 • Młody Sheldon III, odc. 1 - 9 listopada, kolejne w soboty, HBO3)
 • Sekretne życie par II, odc. 1 - 14 listopada, HBO3
 • Nieświadomi, odc. 1 i 2 - 17 listopada, HBO3
 • W cieniu III, odc. 1 i 2 20 listopada, HBO3
 • Zakonnica - 1 listopada
 • O psie, który wrócił do domu - 7 listopada, HBO
 • Cały Ralph - 28 listopada, HBO
 • Powrót do Christmas Creek - 9 listopada, HBO
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA