REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD

„Toy Story 4”, „GLOW”, „Upiorne opowieści po zmroku” - podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Kolejny wakacyjny weekend to okazja do spotkań z kulturą. W tym tygodniu dystrybutorzy zapewnili nam bogaty repertuar, zarówno w kinach, jak i na platformach streamingowych czy w telewizji. Sprawdźcie sami.

10.08.2019
9:00
Toy Story 4 - Woody
REKLAMA
REKLAMA

Polecamy najciekawsze nowości.

Co obejrzeć w weekend?

Toy Story 4

Najnowsza odsłona mega-hitu wytwórni Pixar „Toy Story”, opowiada o nowych przygodach Andy’ego po dramatycznym finale poprzedniej części, która pozostawiła widzów ze łzami wzruszenia w oczach. Nowa część – która zaczyna się, gdy do ekipy dołącza nowa zabawka powstała dzięki wyobraźni małej dziewczynki – pokazuje bohaterów, którzy trafiają do wesołego miasteczka, gdzie poznają nowy, nieznany świat. Kolejna urokliwa opowieść.

Film już w kinach.

Upiorne opowieści po zmroku

Nowy horror w reżyserii André Øvredala („Autopsja Jane Doe”) ze scenariuszem samego Guillermo del Toro („Labirynt Fauna”, „Kształt wody”). Film opowiada o grupie nastolatków, którzy natrafiają na tajemniczą księgę w nawiedzonym domu, przez co uwalniają na świat serię groźnych stworów. „Niektórzy ludzie wierzą bowiem, że jeśli powtarzamy pewne historie odpowiednio często, to stają się one prawdziwe” – czytamy w oficjalnym opisie. Bardziej przerażająca wersja „Goosepumps. Gęsiej Skórki”.

Film już w kinach.

Maiden

Intrygujący film dokumentalny, który przybliża losy żeńskiej załogi statku Maiden. Grupa kobiet wzięła udział w niezwykle niebezpiecznych regatach dookoła świata Whitbread Round the World Race, udowadniając tym samym nie tylko swoją siłę i hart ducha, ale także pokazując wszystkim do czego zdolne są kobiety. Kapitan Tracy Edwards i jej załoga walczyła w regatach nie tylko z groźnym żywiołem, ale także z lekceważeniem i pogardą. Przejmująca produkcja, która budzi szerokie spektrum emocji.

Film już w kinach.

GLOW, sezon 3

3. sezon głośnego serialu Netfliksa o grupie kobiecych wrestlerek, należących do Gorgeous Ladies of Wrestling, przenosi akcję do Las Vegas i pokazuje nowe wyzwania, które stoją przed bohaterkami w światowej stolicy hazardu.

Trzeci sezon serialu jest już dostępny na Netflix.

Rocko i jego świat: Kiedyś to było

Nowy film, nawiązujący do słynnej animacji studia Nickolodeon, „Rocko i jego świat”. Po dwudziestu latach w przestrzeni kosmicznej, bohaterowie z powrotem trafiają na Ziemię, gdzie przyjdzie im zmierzyć się z trudami dzisiejszej rzeczywistości. Animacja od twórców oryginalnej serii, na przykładzie ulubionych bohaterów pokazuje, jak w ostatnich latach zmieniło się życie przeciętnego człowieka.

Film już dostępny na platformie Netflix

Mnie tu nie ma

Dramat psychologiczny o mężczyźnie, który przypomina sobie wydarzenia ze swojej przeszłości – dom, w którym nie było miłości.  Obraz o człowieku na życiowym zakręcie. Czy mężczyzna będzie w stanie wybaczyć sobie i bliskim? Przejmująca historia w doborowej obsadzie.

Film już dostępny na platformie HBO GO

Popiół

Intrygujący thriller rodem z Chin. Dwóch mężczyzn o silnych temperamentach prowadzi ze sobą pełną pasji i nienawiści korespondencję. W jej wyniku popełnione zostają dwa morderstwa, a każdy z bohaterów poszedł w swoją stronę. Dekadę później pewien policjant natrafia na trop i próbuje znaleźć rozwiązanie tej tajemniczej sprawy.

Film już dostępny na platformie HBO GO

Free Meek

Pięcioodcinkowy serial dokumentalny opowiadający o amerykańskim raperze znanym jako Meek Mill, który stał się twarzą kampanii o reformę wymiaru sprawiedliwości. Skazany na karę więzienia raper walczy o uwolnienie. Film pokazuje powstanie ruchu #FREEMEEK, a także wznowienie dochodzenia w sprawie, w której aż roi się od nieuczciwych gliniarzy, spreparowanych dowodów i korupcji w wymiarze sprawiedliwości.

Serial już dostępny na platformie Amazon Prime Video.

Co poza tym?

REKLAMA

W sobotę w telewizji zobaczymy komiediodramat „Sztuka zrywania” z Jennifer Anniston i Vincem Vaughnem (TVN 7, sobota, 20:00) bądź oscarowego „Zakochanego Szekspira” (TVP Kultura, sobota, 20:20). Po 21:00 obejrzymy też film akcji z elementami horroru „Blade - wieczny łowca” (TNT, sobota, 21:00) i szalony thriller „Hanna” z Saoirse Ronan (TV Puls, sobota, 21:55)

W niedzielę rozpoczniemy wieczór z filmem „Uwierz w ducha”, który rozsławił nazwiska Demi Moore i Patricka Swayze (TVN, niedziela, 20:00) lub głośny thriller „Tożsamość Bourne’a” na podstawie powieści Roberta Ludluma (TVN 7, niedziela, 20:00). Piętnaście minut później rozpoczyna się oscarowy „Rain Man” Barry’ego Levinsona (TVP Kultura, niedziela, 20:15).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA