REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

„Liga sprawiedliwości Zacka Snydera” i nowy serial twórcy „Domu z papieru”. Podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Znowu zamknęli nam kina. Na szczęście wciąż mamy platformy streamingowe. Dzięki nim nie zabraknie nam w ten weekend filmów i seriali do obejrzenia. A jakby i to było za mało, to program telewizyjny obfituje w znane i lubiane produkcje.

20.03.2021
8:00
Filmy, seriale, programy. Nowości VOD, których nie można przegapić
REKLAMA
REKLAMA

Chociaż weekendowa oferta platform VOD nie powala pod względem ilościowym, to jeśli chodzi o jakość sprawa ma się już zupełnie inaczej. Wśród nowości serwisów streamingowych jest długo wyczekiwany przez fanów DC „Snyder Cut” i nowy serial twórcy „Domu z papieru”. A jeśli myślicie o weekendzie przed telewizorem, to na poszczególnych stacjach znajdziecie wystarczająco dużo propozycji, aby nie odchodzić wieczorami od odbiornika.

Filmy, seriale, programy — podpowiadamy co obejrzeć w weekend

Pamiętacie filmową wersję „Ligi Sprawiedliwości”? Nawet jeśli widzieliście to pewnie usilnie staraliście się o niej zapomnieć. Fani walczyli i walczyli, aż w końcu Warner Bros. dało Zackowi Snyderowi szansę na zaprezentowanie swojej autorskiej wizji. Czy jest lepiej? Możecie się przekonać dzięki HBO GO. O ile oczywiście macie wolne cztery godziny.

Film już dostępny na platformie HBO GO.

Sky Rojo

Twórca „Domu z papieru” powraca w wielkim stylu. Po niezbyt entuzjastycznie przyjętym „White Lines”, Álex Pina zabiera nas w szaloną podróż z trzema kobietami, które uciekają przed swoim alfonsem i jego pomagierami. Będą walczyć o wolność każdą możliwą bronią, jaka wpadnie im w ręce.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Country niania

Główną bohaterką serialu jest Bailey, która pogubiła się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Zostaje nianią piątki dzieci pewnego kowboja. Powoli odnajduje się w nowej rodzinie, a co więcej odkrywa, że trafiła na zespół którego jej brakowało, aby osiągnąć sukces i spełnić swoje marzenia o muzycznej karierze w ukochanym, tytułowym gatunku.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: widowiskową „Godzillę” (TVN7, sobota 17:35), szpiegowski thriller z Michaelem Keatonem „American Assassin” (TV Puls, sobota 20:00), wzruszającą animację Pixara „Odlot” (Puls2, sobota 20:00) i najnowszą adaptację popularnej serii gier wideo „Tomb Raider” (HBO2, sobota 21:00).

REKLAMA

W niedzielę szczególnie polecamy: poważne tematy serwowane w lekkiej formie „Święta Frances” (Cinemax, niedziela 18:15), nową wersję przygód słynnych agentek „Aniołki Charliego” (HBO2, niedziela 19:00), widowiskową katastrofę „Geostorm” (TVN7, niedziela 20:00) i samochodową telenowelę nabierającą wiatru w żagle „Szybko i wściekle” (TVN, niedziela 21:30),

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA