REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Filmy
  4. VOD
  5. Netflix /

Harley Quinn szykuje się do ataku na HBO GO. Sprawdzamy ofertę VOD i ramówkę telewizyjną na weekend

Miało być poluzowanie obostrzeń i jest. Tylko minimalne. Już szykowaliśmy się na poniedziałkowy seans kinowy, ale cóż. Większość instytucji kultury pozostaje zamknięte. Na szczęście na otarcie łez dużo ciekawych filmów znajdziemy w serwisach VOD. A jak nas zawiodą, możemy obejrzeć sprawdzone produkcje w telewizji.

30.01.2021
9:00
hbo go harley quinn nowosci premiery vod
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Weekend zapowiada się bardzo filmowo. W nowościach VOD znalazły się produkcje zarówno dla koneserów kina ambitnego, jak i miłośników lekkiej rozrywki. Na Netfliksie Ralph Fiennes już odkrywa historię Wielkiej Brytanii, a pewne dzieciaki odnajdują tajemniczy skarb na hawajskiej wyspie.

Filmy, seriale, programy – podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Wykopaliska

Majętna wdowa wynajmuje archeologa, aby przeprowadził wykopaliska w okolicach jej posiadłości. W przededniu II wojny światowej dokonają historycznego odkrycia. W głównych rolach zobaczymy tu Carey Mulligan i Ralpha Fiennesa. Spodziewajcie się więc nie tylko emocjonującej fabuły, ale również świetnej gry aktorskiej.

Film już dostępny na platformie Netflix.

‘Ohana: Najcenniejszy skarb

Fani Kina Nowej Przygody, ze szczególnym wskazaniem na miłośników „Goonies”, z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Jest to opowieść o rodzeństwie z Brooklynu, które przebywa na hawajskiej wyspie. Tam stopniowo odkrywają historię swojej rodziny, a przede wszystkim trafiają na trop zaginionego skarbu. Szykuje się więc dużo dobrej zabawy dla każdego, niezależnie od wieku.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Palmer

Jak na piosenkarza, Justin Timberlake jest całkiem niezłym aktorem, co zdążył już udowodnić i to w różnych gatunkach filmowych. Teraz przyszło mu wcielić się w byłego skazańca, który zaprzyjaźni się z chłopcem z domu z problemami. Razem będą stawiać czoła nieprzyjaznej rzeczywistości. Tym samym czeka na was wiele wzruszeń i uniesień.

Film już dostępny na platformie Apple TV+.

Z niecierpliwością oczekiwaliśmy solowego filmu Harley Quinn… i otrzymaliśmy „Ptaki Nocy”, w których to ona gra pierwsze skrzypce. W swoim zwariowanym stylu opowiada, jak spotkała na swej drodze Czarnego Kanarka, Łowczynię i Renee Montoyi.

Film będzie dostępny na HBO GO od niedzieli, 31 stycznia.

Co poza tym?

REKLAMA

W sobotę szczególnie polecamy: Avengersów 2. fazy MCU „Avengers: Czas Ultrona” (Polsat, sobota 20:00), zabawną komedię romantyczną „Polowanie na druhny” (TVN, sobota 20:05), Matthew McConaughey w „Gold” (TVP1, sobota 21:35) i bunt w „V jak Vendetta” (TVN7, sobota 22:10).

W niedzielę szczególnie polecamy: widowiskową ekranizację „Iliady” - „Troja” (TVN7, niedziela 20:00), pełen akcji „Londyn w ogniu” (TVN, niedziela 20:15), brawurowo zagrane i wyreżyserowane „Aż poleje się krew” (TNT, niedziela 22:07) i oscarowy „Slumdog. Milioner z ulicy” (TV Puls, 22:10).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA