REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD
  6. Netflix

Lucyfer podgrzewa atmosferę na weekend. Podpowiadamy, co obejrzeć po ciężkim tygodniu

Uff, przeżyliśmy kolejny tydzień z pandemią, upałami i ulewami. Teraz czas odpocząć. Najlepiej przy dobrym filmie lub serialu. Na szczęście w weekendowych nowościach jest z czego wybierać.

22.08.2020
9:00
co obejrzec w weekend lucyfer nowosci kino vod premiery
REKLAMA
REKLAMA

W ramach relaksu możecie wybrać się do kina na uroczą komedię, nie ruszając się z własnej kanapy zejść na samo dno piekieł z charyzmatycznym Lucyferem, czy przeżyć familijną przygodę z dwójką rodzeństwa.

Filmy, programy seriale – co obejrzeć w weekend?

Pojedynek na głosy

W tym smutnym, pandemicznym czasie, każda dobra komedia zdaje się być na wagę złota. „Pojedynek na głosy” to typowy feel-good movie, którego najważniejszym zadaniem jest wprawienie widzów w dobry nastrój. Jest to opowieść o żonach żołnierzy, którzy wyruszyli na misję. Kobiety, żeby się czymś zająć i nie myśleć o niebezpieczeństwach czyhających na ich partnerów zakładają chór. Braki w talencie nadrabiają entuzjazmem i repertuarem.

Film już w kinach.

Lucyfer – sezon 5A

Fani serialu czekali, czekali i się doczekali. Na Netfliksie właśnie pojawiły się pierwsze odcinki 5. sezonu „Lucyfera”. Charyzmatyczny diabeł tym razem będzie musiał wykazać się swoimi detektywistycznymi umiejętnościami w samym piekle. Na Ziemi też się będzie dużo działo. Szykujcie się więc na mnóstwo dobrej zabawy podszytej klimatem noir.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Nocna przygoda

Rozrywka familijna z widowiskowym heistem w tle. Dwójka rodzeństwa odkrywa, że ich mama jest złodziejką objętą programem ochrony świadków. Kobieta zostaje zmuszona do wykonania swojego ostatniego zadania. I tylko dzieci mogą jej pomóc doprowadzić je do końca. Spodziewajcie się więc dużo akcji i dobrego humoru.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Assassination Nation

Kiedy tajemnice społeczności małego miasteczka wychodzą na jaw, rozpoczyna się prawdziwe polowanie na czarownice. Nie bez powodu akcja dzieje się w Salem. Mieszkańcy obierają sobie za cel cztery nastolatki, a te nie dadzą się wziąć żywcem. Jeśli macie ochotę na nieco anarchii po ciężkim tygodniu, to „Assassination Nation” jest tytułem dla was.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Amerykanin w marynacie

Koszerna komedia z Sethem Rogenem. Gra on Herschela i Bena Greenbaumów. Pierwszy z nich został zamarynowany i wraz z ogórkami kisił się przez sto lat, a drugi to jego jedyny żyjący krewny, który odnajduje go po przebudzeniu. Dochodzi do prawdziwego, kulturowego starcia. Nowoczesność staje na drodze tradycji. Ale oczywiście, w imię rodzinnych wartości, bohaterowie będą próbować odnaleźć wspólny język. Wszystko zostało podane z odpowiednim przymrużeniem oka, więc pełno tu suchych żartów.

Film będzie dostępny w HBO GO od niedzieli, 23 sierpnia 2020 roku.

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: uroczą komedię romantyczną „Narzeczony mimo woli” (TVN, sobota 20:00), starcie wielkich potworów w „Godzilli II: Królu potworów” (HBO, sobota 20:10), kontrowersyjną odsłonę Star Wars – „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” (Polsat, sobota 22:00) i klasykę polskiego kina bandyckiego, „Psy” (Stopklatka, sobota 22:45).

REKLAMA

W niedzielę szczególnie polecamy: oscarowe „Green Book” (HBO, niedziela 18:00), starcie Sylvestra Stallone z Antonio Banderasem w „Zabójcach” (TVN, niedziela 20:00), Geralda Butlera wymierzającego sprawiedliwość na własną rękę w „Prawie zemsty” (TV4, niedziela 20:00) i autotematyczny (post)slasher „Krzyk” (TNT, niedziela 21:00).

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA