REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD

„Anna”, „Shaft”, „Sekretne życie zwierzaków 2” i zabójczy aparat - co obejrzeć w weekend?

Ostatni weekend czerwca to nie tylko dobry moment, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, ale także możliwość sprawdzenia interesujących nowości w kinie, telewizji oraz na platformach VOD. 

29.06.2019
9:00
co obejrzeć w weekend shaft
REKLAMA
REKLAMA

Seriale, filmy, programy – co obejrzeć w weekend?

Anna

Najnowszy film Luca Bessona, po raz kolejny z silną kobietą w centrum wydarzeń. „Anna” opowiada o modelce, która tak naprawdę jest szpiegiem, z misją uratowania świata przed kolejną zagładą. Fabuła filmu jest jednak jedynie pretekstem do kolejnych interesująco nakręconych scen walki.

Film w kinach od piątku 28 czerwca.

Sekretne życie zwierzaków 2

Druga część zwariowanej komedii animowanej, skupiająca się na tym, co robią nasze domowe zwierzaki, gdy nie ma nas akurat w domu. Tym razem akcja rozpoczyna się w momencie, gdy w domostwie psa Maxa pojawi się dziecko. Ludzkie dziecko. Co można robić z tym nietypowym przybyszem? Przekonamy się w serii komicznych sytuacji.

Film w kinach od piątku 28 czerwca.

Polaroid

Dziewczyna kupuje w antykwariacie stary aparat polaroid. Szybko okaże się, że osoby, którym zrobiła zdjęcie, giną w niewyjaśnionych okolicznościach. Choć opis fabuły wydaje się dość typowym horrorem, nazwisko reżysera, Larsa Klevberga, zachęca do zapoznania się z tą historią. W końcu niespełna tydzień temu mogliśmy oglądać wyśmienitą „Laleczkę”, która również wyszła spod ręki Norwega. Kiedy zdarzyło się, aby tydzień po tygodniu do kin wchodziły dwa filmy tego samego reżysera?

Film w kinach od piątku 28 czerwca.

Shaft

Komedia sensacyjna, nawiązująca do oryginalnej serii obrazów o tym samym tytule. Produkcja w reżyserii Tima Story’ego nawiązuje do poprzednich odcinków, opowiadając jednak nową historię, w której przetną się losy trzech pokoleń mężczyzn, dzierżących to samo imię i nazwisko - John Shaft. W rolach głównych Richard Roundtree, Samuel L. Jackson oraz Jessie T. Usher.

Obraz jest już dostępny na platformie Netflix.

Rampage: Dzika Furia

Dwayne „The Rock” Johnson i wielka małpa albinos łączą siły, aby uratować Chicago i USA przed atakiem przerośniętych kreatur, rodem z horroru. Rozpędzony blockbuster, który świetnie bawi się z widzem, tworząc nową wariację na temat klasycznych monster-movies i obrazów o ratowaniu świata. Świetna, niezobowiązująca rozrywka.

Film trafi na HBO GO 30 czerwca.

15:17 do Paryża

Clint Eastwood nie tylko opowiada o prawdziwych wydarzeniach, ale także w swoim filmie obsadza rzeczywistych jego uczestników. „15:17 do Paryża” jest bazującą na faktach opowieścią o trzech przyjaciołach, którzy podczas zwyczajnej podróży pociągiem odkrywają, że ich środek lokomocji stał się obiektem ataku terrorystycznego.

Film trafi na HBO GO 30 czerwca.

Liga Sprawiedliwości

Liga Sprawiedliwości” miała być tym w świecie DC, czym „Avengersi” w Marvel Cinematic Universe. Włodarze wytwórni Warner Bros zdecydowali się jednak przyspieszyć pojawienie się bohaterskiej drużyny na ekranie, solowe filmy rozgrywając już po wydarzeniach „mega-kumulacji” bohaterów.  Warto zobacyzć „Justice League” zwłaszcza po to, by móc porównać odmienne sposoby podejścia do tworzenia historii poświęconej grupie bohaterów.

Film pojawi się platformie Netflix 30 czerwca.

Co poza tym?

REKLAMA

W sobotę o 20.00 w TVN7 komedia dla najmłodszych, która bawi również starszych widzów: „Minonki rozrabiaja” (TVN7, sobota, 20:00). W tym samym czasie TVP Kultura oferuje starcie Tom Hardy vs Tom Hardy w filmie „Legend” (TVP Kultura, sobota, 20:00). Na Canal+ natomiast premierowo nowy „Predator” w reżyserii Shane’a Blacka (Canal+, sobota, 21:00). W tym samym czasie na stacji TNT zobaczymy kultowego „Matrixa”, który obchodzi w tym roku swoje 20 urodziny (TNT, sobota, 21:00).

W niedzielę proponujemy włączyć TV Puls, by o 20:00 oddać się „Iluzji”, świetnej komedii sensacyjnej w doborowej obsadzie. Na Polsacie od 20:00 będziemy mogli oglądać koncerty w Opolu. TVP1 o 21:15 oferuje natomiast dramat biograficzny z Naomi Watts, „Diana”, a TVP Polonia od 21:35 polską komedią „E=MC2”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA