REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD

Dokument o Pavarottim, „Hobbs i Shaw” oraz świeże serie znanych seriali - podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Pierwszy weekend sierpnia szykuje się niezwykle gorąco. Nie mówię tu tylko o wskazaniach pogody, ale także o bogatej ofercie kulturalnej, którą serwują nam różnorodnego rodzaju dystrybutorzy treści.

03.08.2019
9:00
Hobbs i Shaw - spin-off Szybkich i wściekłych
REKLAMA
REKLAMA

Wybraliśmy najciekawsze premiery tego weekendu. Zarówno w kinach, jak i na platformach streamingowych czy w telewizji.

Co obejrzeć w weekend?

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Spin-off serii „Szybcy i Wściekli”, w którym Hobbs i Deckard Shaw po raz kolejny łączą siły. Rodzina Shawa z każdym odcinkiem się powiększa. W nowej odsłonie poznamy siostrę mężczyzny, która będzie potrzebować pomocy, gdy jej działania sprowadzą na jej głowę groźnego człowieka. Kolejna wysokooktanowa rozrywka, która przysporzy nam humoru i adrenaliny. Seria „Szybcy i Wściekli” to bowiem filmy idealnie skrojone pod wakacje i odpoczynek dla mózgu.

Film już w kinach.

Pavarotti

Reżyser Ron Howard („Piękny Umysł”, „Wyścig”) postanowił przyjrzeć się sylwetce słynnego włoskiego tenora Luciano Pavarottiego. Stworzył film dokumentalny, który ma wyjaśnić, dlaczego mężczyzna posiadał status gwiazdy rocka wśród artystów operowych.

Film już w kinach.

Mamusie bez synusiów

Kiedy synowie trzech przyjaciółek zapominają złożyć im życzenia z okazji Dnia Matki, panie postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Wyruszają do Nowego Jorku, gdzie mieszkają ich dorosłe latorośle i bez zapowiedzi wpraszają się do ich domostw. Ciepły komediodramat o odbudowywaniu relacji i drodze, którą musimy przejść, aby na nowo znaleźć swoje miejsce w świecie.

Film jest już dostępny na platformie Netflix.

Derry Girls: Sezon 2

Drugi sezon brytyjskiego serialu komediowego o grupie uczennic katolickiej szkoły w Irlandii Północnej, który w zabawny sposób ukazuje bolączki dorastania podczas trudnego okresu w historii kraju. Jak zauważono na zagranicznych serwisach, drugi sezon jest równie dobry, co pierwszy, a główną zmianą jest to, że dziewczyny odkryły kredkę do oczu.

Drugi sezon jest już dostępny na platformie Netflix.

Drodzy Biali! Część 3

Trzeci sezon ciekawego serialu Justina Simiena, opowiadającego o studentach prestiżowego amerykańskiego uniwersytetu. Serial ukazuje odmienne perspektywy patrzenia na rzeczywistość, wynikające z płci, orientacji czy pochodzenia, a potem bada je, stawiając bohaterów w trudnych sytuacjach. Ciekawy i cierpki komentarz do dzisiejszych czasów.

Trzy sezony już dostępne na platformie Netflix.

Pionier

Serial dokumentalny produkcji HBO Europe, opowiadający o Jesusie Gilu, byłym burmistrzu Marabelli oraz dawnym właścicielu klubu sportowego Atletico Madryt. Produkcja skupia się na powodach, dla których przez lata Gil był jedną z najbardziej rozpoznawanych osób w kraju.

Serial już dostępny na platformie HBO GO.

Alfa

Młody chłopak zostaje potrącony przez mamuta i zrzucony ze skały. Członkowie plemienia uznają go za zmarłego. Wyprawiają mu więc pogrzeb i odchodzą. Chłopak jednak żyje i teraz musi samodzielnie odnaleźć drogę do domu. Do czasu, gdy na jego trasie nie stanie groźny wilk.

Film dostępny na platformie HBO GO od 4 sierpnia.

Co poza tym?

REKLAMA

W sobotę możemy wybrać między dwiema bardzo zabawnymi komediamii romantycznymi: „Jak stracić chłopaka w 10 dni” (TVN, sobota, 20:00), „Okrucieństwo nie do przyjęcia” (TVN7, sobota, 20:00). Godzinę później rozpocznie się film sensacyjny „Mission Impossible 3” (Polsat Film, sobota, 21:00), a także „Krzyk 2” (TNT, sobota, 21:00).

W niedzielę natomiast możemy spędzić z klasycznym filmem wojennym „Wielka Ucieczka” (TVP Kulutra, sobota, 20:20), dwoma odcinkami serialowej wersji „Pikniku pod Wiszącą Skałą” (AleKino+, niedziela, 20:10) bądź komedią „Dwoje do poprawki” w doborowej obsadzie (TV4, niedziela, 21:35).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA