REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Zabawne superbohaterki i poważna trylogia o Batmanie. Podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Ten weekend nie będzie tak długi jak poprzedni, a szkoda, bo platformy VOD przygotowały dla nas takie nowości, że przez najbliższe dwa dni nie będziemy mieć czasu, żeby oglądać coś innego. No a przecież swoją ofertą kusi również telewizja.

10.04.2021
7:00
Filmy, seriale, programy. Podpowiadamy, co obejrzeć w weekend
REKLAMA
REKLAMA

Na platformach VOD są już dostępne gorące nowości, a także znana i lubiana trylogia superbohaterska. Jeśli po obejrzeniu wszystkich premier serwisów streamingowych będziecie głodni dalszych filmowych wrażeń, to w ofercie telewizyjnej też znajdziecie coś dla siebie.

Filmy, seriale, programy – podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Szybki Cash

Serialowy reboot filmowej trylogii. Duch oryginałów zostaje jednak zachowaniu. Znowu dojdzie do starcia dwóch, wydawałoby się, zupełnie przeciwstawnych światów. Tym razem za sprawą przedsiębiorczej Leyi, która odkrywa, że start-upowe środowisko niewiele różni się od przestępczej rzeczywistości.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Thunder Force

Melissa McCarthy i Octavia Spencer wyśmiewają modę na superbohaterskie filmy. „Thunder Force” to lekka komedia o przyjaciółkach, które odkrywają sposób na zdobycie nadnaturalnych mocy, dzięki czemu będą mogły stawić czoła superłotrom.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Trylogia Mroczny Rycerz

Jeszcze nikt nie opowiedział historii Batmana jak Christopher Nolan. Teraz wszystkie trzy części jego trylogii o Mrocznym Rycerzu możecie zobaczyć na HBO GO. Czy potrzeba lepszego powodu do olania swoich obowiązków i zrobienie sobie maratonu filmowego?

Filmy już dostępne na platformie HBO GO.

Każdy twój oddech

Wbrew tytułowi nie jest to adaptacja słynnej piosenki The Police. Casey Affleck wciela się w psychiatrę, którego kariera załamuje się, kiedy jedna z jego pacjentek popełnia samobójstwo. Przyjdzie mu jednak zmierzyć się nie tylko z kryzysem w życiu zawodowym, ale również prywatnym.

Film już dostępny na platformie MOJEeKINO.

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: losy N.W.A. „Straight Outta Compton” (TVN, sobota 23:45), klasyczny horror w nowoczesnej odsłonie „Niewidzialny człowiek” (Canal+, sobota 23:50) i wielkiego Vince’a Vaughna w więzieniu „Blok 99” (TV4, sobota 00:05).

REKLAMA

W niedzielę szczególnie polecamy: najntisową odsłonę przygód Robin Hooda „Robin Hood: Książę złodziei” (TV Puls, niedziela 17:05), Toma Cruise’a w pętli czasowej „Na skraju jutra” (TVN7, niedziela 20:00) i 7. odsłonę motoryzacyjnej telenoweli „Szybcy i wściekli 7” (TVN, niedziela 21:35).

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA